Lesbicky sex

Príspevok v téme: Lesbicky sex
zuvinka

Ahojte baby. mam taku otazku zo zvedavosti:)) uz ste mali niekedy nieco s babou?...lebo ja by som to aj vyskusala, ale asi by som musela byt pripita trosku a tu babu nepoznat. Tym ale nechcem povedat, ze sem si idem potencialne partnerky zhanat :-D...len matak zaujima, ze ci sa vam to lubilo, ci te to neolutovali.

cccxxx

vsetko toto vas privedie do nestastia. je to katastrofa ake mate vymyte mozgy. riadite sa tymi najnizsimi pudmi a tak aj dopadnete.

noooo

ciarkaa
tvojmu priatelovi by to vadilo? to je zaujimave, mojmu by sa to pacilo:):):)
ja by som vyskusala lesbicky sex ale to by som musela mat v sebe nejaky ten alkohol...,ale urcite nie s kamaratkou....,len podla mna nie je lahke najst nato babu.....,

Optimista_dozaista

Skusila som, ale ta baba nebola az taka spontanna. Sice sme si to spolu viac-krat rozdali, dost som sa nudila. Take drevo. Uz ani nie sme v kontakte. Momentalne mam chalana a vie, ze som aj na holky a vie aj to, ze ma jedna pritahuje. Nemam v umysle ho podviest. Ta holka ma daco do seba. Strasne si rozumieme a uz sme sa aj rozpravali na tuto temu. Napisala mi, ze raz, ked sme boli spolu aj s partiou vonku, mala chut ma pobozkat. A svedkovia mi povedali, ze sme sa spravali velmi velmi ,podozrivo´. Iskrilo to medzi nami. Vztah s holkou je vzrusujuca vec. Sex je len jedna cast toho vzrusujuceho vztahu. Neviem, ci ste tu aj take, co ste sa do holky zalubili, alebo to bolo len o jednom-dvoch stykoch. Ja mam tu holku svojim sposobom strasne rada. Ano, da sa povedat, ze som aj zalubena. ziadne strachy, moj chalan o tom vie. Sranda, milujem ho a to zalubenie do tej holky mi nerobi psychicke problemy v podobe vycitiek. Asi aj preto, ze k sexu medzi dvoma holkami ani nemusi dojst a aj rozchod nie je az taky tragicky ako medzi zenou a muzom.

zuvinka

ciarkaa: no to je vcelku zaujimave, ze mas priatela, ktoremu to vadi...ja poznam len takych, ktori sa tomu tesia, ked sa ich holka nebrani hratkam s inou holkou (vidia v tom prilezitost rozdat si to s nimi v trojke, hehe:))...