Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre pevny zadok...-fakt to pomaha?

n..

ahoj podľa mna to pomáha vyskúšaj .. len si predstav keď baba cvičí alebo ja na zadok .. cviky tak čo robím?, sťahujem svali na zadku a povolujem a tak to robím dookola takže ak to budeš aj ty robiť napínať a povolovať tak to budeš vlastne cvičiť... skus.. si ľahnuť doma pokrč kolena a vypínaj zadok hore aa čo robíš? stahuješ zadok . skús normálne keď stojíš a uvidíš či je to to iste.. ale efekt tam nejaký bude;) skús

rybka17

myslim ze denne su tu ovela absurdnejsie otazky ...napr "je 15 cm dost?" ...a podobne... dufala som ze sa tu najde niekto kto to ma overene....ja to skusam ale niesom si ista ci mi to pomaha.preto ta otazka

SHAKTI

preboha tak to vyskúšaj a uvidíš či to pomáha a nie sa pýtať či to pomáha. Keď ti povedia, že pomáha tak im aj tak veriť nemusíš. Vyskúšaj na sebe a uvidíš. Posilňuješ a spevňuješ tým svalstvo. Sorry ale niekedy človeku fakt rozum zastáva nad absurdnosťou otázok...

alz-bee

Nam to hovorili na zakladnej a aj na strednej na hodinach telesnej, ze je to dobre...ale osobne som to neskusala, i ked si myslim, ze urcite to nejaky pozitvny ucinok ma, respektive ze cloveku to jednoznacne neuskodi:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre pevny zadok...-fakt to pomaha? - Fórum - ZDRAVIE.sk