Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

lienka2v1

ahojky. Mne to robili tiez za ziva.dost hnusne ale slzy ani jedna minevysla len som sa bala o malicku aby sa jej nic nestalo ruky som mala stisnute ale zmakla som to. ja som lezala v nemocnici 2 tyzdne a prijmali ma ako predcasny porod bolesti v podbrusku prechadzajuce do chrbtice. horucky som uz dostala ako posledne stadium ze oblicka uz nepracovala nikto mi neveril mysleli ze fingujem.prv ze ma boli iba chrbtica z lezania mi tvrdili.inak po mne bola vo stvrtok jedna tiez v 7 mesiaci a jej dali na vyber injekciu na zmiernenie bolesti alebo narkozu aby jej to tam zaviedli. ako nebojim sa zatial porodu ale vcera som rozmyslala ako mi budu tu hadicku vyberat. lekar mi povedal ze po porode by som oblicku ako mala mat ok. len musia potom spravit rtg aby vedeli ci tam nemam kamen tak dufam ze ok budem. neviem ako budem rodit. ale chcela by som normalne videla som zenske po cisarskom jak hrozne na tom boli tak dufam ze nebudu komplikacie a mala sa narodi prirodzenou cestou .uz iba 6 tyzdnou mi zostava tak uz sa na malu velmi tesim aj ked po porode budem mat vela opletaciek s otcom malej.ak chces mozme pisat cez mail lebo toto tu cita kazdy. tak zatim pa drz sa

tana_2

lienka2v1
ahoj som velmi rada,ze sa niekto nasiel kto nieco o tom vie.No mne to zavadzali normalne zaziva na koze pomocou kamery.Sem tam ma trochu akokeby pichlo,ale bolo to skor neprijemne,ale vysledok sa dostavil velmi skoro pretoze tie bolesti co som mala naprajem ani najhorsiemu nepriatelovi.Ja som teploty nemala bola som v nemocnici od soboty do stredy.A az v utorok mi zavadzali stent.Neviem preco ma tak dlho trapili.Ja som tam schudla 4 kg co by ma za normalnych okolnosti potesilo.Nechutilo mi jest a parkrat som zvracala ani nie zlc skor to vyzeralo ako zapal.No bola to sama voda,ale taka hnedo-zlto-zelena.Ja v noci na vecko idem zatial 1x max2x.Momentalne mam zapal ani neviem coho no a cystu na oblicke co je vraj normalne.Mala som bolesti nemohla som poriadne chodit,palenie pri moceni+akrobaticke kusky a niekedy pocitujem take tlaky az sa bojim,aby som neporodila.Myslim si,ze ak je to dobre zavedene tak by to nemalo robit probelmy a uz vobec by to nemalo boliet.Mna teraz zasa pobolieva prava strana v podbrusku tak mam obavi ci to nemoze byt slepak.No uvidime.Ak mi to bude dalej robit problemy-bolesti dam si to na reverz vybrat.Este jedna "potesujuca sprava"vraj pri dalsom tehotenstve je viac nez pravdepodobne,ze sa to zopakuje.Nevraveli ti ako budes rodit?Alebo neodporucali ti sekciu?

lienka2v1

Ahoj Tana.Ja som v 33 tyzdni a pred 4 tyzdnami mi robili to iste inak som skoro prisla o oblicku este jeden den a neviem ako by skoncili v nemocnici moje horucky . ked ma pustali z nemocnice tak som sa citila fajn ale ked sa babo hybe a kopne do toho miesta kde je hadicka je to hrozne.sem tam unik mocu. minuly tyzden som uz skoro nevydrzala chodim na wc v noci tolko krat lebo pijem vela vody (musim/ a zacalo to dost byt citit a boliet pri sedeni chodeni a tak. tiez mi na urologii povedali ze by som to nemala citit ze je vsetko ok. tak som zacala pit urologicke caje bez cukru dva tri krat denne a je mi ovela lepsie . hadicku mi maju vyberat az mesiac po porode tak si neviem predstavit co to bude potom ale co pre nase deti neurobime vsak este jedna otazka zavadzali ti to pod narkozou alebo ti dali nieco na znecitlivenie? dakujem drz sa a dufam ze cajik pomoze

tana_2

a skade o nom vies?Ja som hladala na nete,ale dokopy som nic nenasla.Lekarka mi povedala,ze je to normalne to krvacanie ono to vlastne nieje krvacanie ako take,ale moc je zafarbeny krvou aj ked nie stale a nie vela.

delphia

no krv v moci vobec nie je ok. iba ak kratko po zavedeni stentu ked sa podrazdi stena zily, ale inac myslim ze krvacat z mocovych ciest by si nemala...
aj tak by som na tvojom mieste zasla na gyndu.
nie, ja stent nemam.

tana_2

Na urologii som bola pred tyzdnom aj som jej vravela,ze ma tam dole pali,ale to bole este jak tak o.k.vravela som jej,ze mam aj krv v moci tak,ze to je normalne na kontrolu mam prist o 10 dni tak som zvedava co mi povie a ci to dovtedy vydrzim.Neviem si predstavit,ze to mam mat az do porodu to si dam radsej asi na vlastnu ziadost vybrat.Vraj ked je hadicka zavedena dobre nemalo by ju byt vobec citit.No a to palenie neviem este som to nikdy nemala.

delphia

tana chod s tym na gyndu. pravdepodobne mas zapal v mocovych cestach. odoberu ti moc na kultivaciu a dla vysledku nasadia liecbu.