Den po pouziti marihuany a alkoholu..

Príspevok v téme: Den po pouziti marihuany a alkoholu..
mjxxx

Vcera som si s kamaratmi vypil..Asi o dva hodiny na to som pouzil marihuanu..Stavy som vsak mal uplne netypicke..Zdalo sa mi, ze som uplne mimo, nic som nevnimal, zvracal som...Dneska som tiez od rana uplne mimo, reflexy mam spomalene, nedokazem sa sustredit...
Bojim sa toho, ci som "nedostal" schizofreniu..Je to mozne?
Co mi vlastne je? Resp. moze byt? Dakujem vopred za odpovede

Mr.Ubalto!

No ked pozerám tie príspevky tak to je fail roka toto :D :D

dokopy som uzil marihuanu asi 7krat za obdobie priblizne 1,5 mesiaca...
povedz mi čo potom robiť ked to užívaš
3/4 x do týždňa? :D

spek

ludia nebudte blby sak marihuanu vispis za 8 hodin a aj ked ju budes miesat s alkoholom mas jasne ze budes v pici ale newa aj to vyspis a na druhy den si daj dalsieho speka bude ti dobre a nakup si vela sladkeho pomoze haha ........skunk, biela vdova, audor, fialky, citroniky, hydro, blue bery, funky,,,,,,,... to je dobra matros haha a nech ta neojebu brasko pametaj v dobrej trave musia byt aj semiacka

alzbee

Ved ale to sa zhulil a spil pred dvoma mesiacmi, takze myslim, ze darmo si bude pustat prijemnu hudbu a vyspavat sa z toho:))

0vecka

to sa stava ono najme kombinovat travu s alkohol ze najprv alkohol a potom trava neni dobre ked uz tak naopak a urcite ti to prejde je normalne ze nejake tie ucinky ti mozu ostat par dni...

ddfff

a si si isty,ze to co si vcera uzil bola marihuana,cista marihuana?uz o tom aj zaicnam pochybovat.A toto povedz vsetkych tym svojim kamaratom.A inak podla mna ak mas schyzofreniu ,tak nou trpis sam...a nie kvoli jednorazoveemu dofajcu.Spamataj sA!

mjxxxovi

ja som mala taketo stavy,ale po niecom tvrdsom,som si chcela volat sama sanitku.za par dni som to vyspala a odvtedy uz nic nechcem.neboj,travu vyspis, to iba keby si fakt niekolko rokov pozival vo velkom mnozstve mas nabeh.takto nie.len sa upokoj,pusti prijemnu hudbu a hlavne pi tekutiny,nezaskodia aj nejake vitaminiky.budes v pohode,ok?