BOLEST PRI SEXE (vysledky o.k, zufalo prosim o pomoc :( )

Príspevok v téme: BOLEST PRI SEXE (vysledky o.k, zufalo prosim o pomoc :( )
vesna

Pardon, ja som to omylom hodila na zle miesto, tak to nahodim opatovne sem. Prosim, akekolvek rady ak mate, ocenim.

Ahojte,
prosim vas, mam jeden zavazny problem a tym je velmi neprijemna bolest pri sexe. Vysledky sterov mam vsetky v poriadku, z anatomickeho hladiska som v poriadku tiez (nie som uzka, posva v poriadku, ziadne hrcky, vycnelky atd). Mam 23 rokov a sexualne som zacala zit pred 3 mesiacmi. Avsak od prveho styku pocitujem bolest az doteraz (teraz mame uz mesacnu pauzu). Lekar mi zistil iba to, ze mam citlivy krcok maternice (Tym by som odovodnila obcasnu bolest "tam vyssie"). Lenze mna strasne boli pri vchode do posvy, take ako stipanie, na tej dolnej strane, kde je svalovina. Ako vojde dnu a troska sa meni smer nahor, proste tam nedaleko od vchodu zdola, alebo zrovna pri vchode. Naozaj si to neviem vysvetlit. Kedze mam stery v poriadku, zvacsa sa odvolaval na psychiku, ale to by som ja nepovedala, davalo by to urcitu logiku (aj ked ja fakt nei som nervozna, no teraz uz hej) lenze mne sa sem-tam ta bolest objavi aj pomimo (nie je to vyslovene bolest, iba akoby som citila ten bod tam, ale je to veeelmi ojedinele...).
Je mozne, ze by som tam mala nejake nervove zakoncenie?? Preboha, s takym niecim sa potom asi nic neda robit...to som odpisana na cely zivot!! Taktiez mi odporucil vysadit tampony na skusku (tomu sa moja extermne silna mensruacia "urcite potesi" - kedze ten bod citim prave pri vytahovani tampona, take jeeeemne svrbenie, ale FAKT OJEDINELE). Alergia na latex by to nemala byt, kedze ma to boli hned od vniknutia. Tak asi tolko k tymto aj najmensim detailom.
Prosim vas, privitam hocijaku radu... Neviete nejake kremiky, vyvary, cajiky, mne uz je jedno co, cim by som si to tam mohla zdola sem tam natierat? Mozno je to podrazdene alebo fakt alergicke, ale na co a z coho!! Som zufala, a strasne sa bojim, je to velmi neprijemna bolest, nevydrzim ani dokonca!! Teraz uz iba celu dobu placem a neviem co s tym dalej. Pojdem este k jednemu lekarovi do BA, ale moj lekar tvrdi, ze sa asi nebude mat coho chytit, kedze vsetky vysledky su okey, tak ako aj veci "naoko" :(.

Ivka 1

Vesna velmi dobre by bolo aloe gelik - masticka na natieranie v gelovej forme.
Je na prirodnej baze,bez chenickych prisad. Moze sa pouzivat aj vnutorne,aplikovat az na krcok maternice.
Rovnako aj ako lubrikacny gel . Velmi rychlo sa zahoja aj poranenia a podrazdena sliznica posvy ako aj vonkasie pohl.organy. Viac info na maile ak chces vediet viac, napis.