Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co citim

Príspevok v téme: neviem co citim
juraj123

ahojky.. pred nedavnom som sa dal dokopy s jednym dievcatom .. zo zaciatku som mal pocit ze ju lubim vsetko bolo fajn stale som nanu myslel v noci som nespaval bo sa nedalo prestat myslet na nu a tak .. chodili sme spolu kazdy den von ... chodime spolu par tyzdnov a cim daalej tym viac neviem co citim.. da sa povedat ze mi to tak troska leze na nervy ze stale sme spolu kazdy den a taaak nezostava mi cas som stale unaveny bo sa nemozem poriadne vyspat ...neviem co mam robit mam to obmedzit a chodit spolu von napr kazdy druhy den? pomoze to ?

maruskaa

hlavne sa rozpravjte rozpravajte rozpravajte, budte k sebe uprimni to moc pomoze, to uplne musis vediet ze jej mozes verit, ze jej mozes povedat uplne vsetko, ze sa nanu mozes vo vsetkom spolahnut, ze ti vzdy pomoze...samozrejme to musi byt vzajomne a ak to splnate tak myslim ze spolu vydrzite:)

maruskaa

podla mna ju lubis, len uz si nanu tak zvyknuty ze si to ani neuvedomujes..vies, zo zaciatku to bolo pre teba nieco nove, myslel si nanu vkuse, ani si nespal chudatko:) ale teraz uz to beries normalne.
ja som s priatelom uz skoro rok a tiez to zo zaciatku bolo taketo ako opisujes aj ty, ale uz sme spolu dlhsie tak uz take veci nepocitujem, ved kam by sme dosli keby koli nemu nemozem spavat:D kruhy pod ocami a tak koli nemu:D
vieme ze sa lubime lebo si spolu super rozumieme, rozpravame sa o vsetkom, a vela inych veci ktore su dolezite...ale samozrejme si tiez sem tam lezieme na nervy, to proste musi byt:))

juraj123

maruskaa dooobre vyskusam to nejak zahrat =) .. noo tak teraz ked sme spolu kazdy den nejak moc mi nechyba ale je pravda ze vacsinu casu len na nu myslim.. tie prve dni to bolo fakt neeco neuveritelne .. pred spanim som nanu myslel nemohol som zaspat.. ked uz som zaspal tak cez noc som sa priblizne 15-20 krat zobudil a hned som na nu zacal myslet a pocas tej 1 noci sa mi 3 krat o nej snivalo .. ale teraz je to uz ine uz mi tak moc nechyba no .. a bojim sa ze sa to nezmeni ani ked nebudeme spolu tie 2 dni..

juraj123

ja som uz skusal a aj ona vravela ze za chvilku to tak bude ze si budeme liezt na nervy.. ale nechcel som to zas rozoberat bo keby jej to poviem tak by si myslela ze mi len na nervy ide to ze sme spolu a tak nechcem aby sa citila blbo ..

maruskaa

je pravda ze pokial sa budete trosku menej casto stretavat, tak potom si budete viac chybat:) a tak vlastne aj mozes zistit co k nej citis..mozno teraz ti to lezie troska na nervy, tak jej povedz ze nasledujuce 2 dni sa s nou nemozes stretnut pretoze sa musis ucit ak chodis do skoly alebo musis doma upratovat alebo co:D a ak cez tieto dni ked s nou nebudes pocitis ze ti moc chyba a ze bez nej nevydrzis, tak hned budes vediet co citis ;))

juraj123

ja by som rad.. nie som na toto zviknuty je moja prva vzdy som mal volnost mohol som co som chcel mal som na vsetko cas.. teraz to je ine a neviem si nejak zvyknut.. ale tak mne je blbe tak malinko snou byt .. ved spolu chodime mno a ona by najradsej kazdy den bola somnou bo nema ziadnych kamaratov nema s kym ist von a taaak.. takze neviem ako s tym mam vybabrat :-)

leila

samozrejme ze to obmedz, ved musis mat cas aj na seba, svoje konicky...mozete sa vidiet dajme tomu aj iba cez vikendy alebo 2-3x tyzdenne... aj oba by urcite prijala cas na seba

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co citim - Fórum - ZDRAVIE.sk