Stop cigaretam!

Príspevok v téme: Stop cigaretam!
mnamka257

moj brat ma este len 16 rokov a nedavno som sa dozvedela, ze uz isty cas fajci. pohrozil mi ale, aby som sa to nasim neopovazila povedat. podla mna by to ale rodicia vediet mali .dozvedela som sa aj to, ze fajci aj moja kamaratka a to ma len 15 rokov. ake su rizika, ked niekto zacne fajcit v takomto mladom veku?

m.i.s.o

V tomto veku sa vyvýja celé telo a mozgové bunky, V dospélosti bude mať nižsie IQ, vrásky ( skor zostarne) a nábeh na rozne choroby.

LucnyKvet

nehovoriac o tom že prefajčení ľudia sú odpudivý, ničia prírodu, podporujú otrasné spôsoby testovania cigariet na zvieratách, a celý svet sa im točí len okolo obednajšej prestavky, cez ktoru si môžu ísť zapáliť........a keď náhodou cigy nemajú, rúca sa im celý svet a deň nemá svoj význam......

Najotrasnejší pohľad môjho života?
Mladá mamička vodila svoje 3-4 ročné dievčatko po ulici za rúčku.........pričom mu dýchala dym do tváre:(

LucnyKvet

15 rokov a fajčí?? to nie je nič... ja som začala fajčiť len po 13 aby ma ľudia brali že som ,,RIADNA"... našťastie som sa po 3/4 roku spamätala.... ale za ten čas som trápila celú rodinu, lebo keby sa to dozvedeli velmi by som ich sklamala.... a odporúčam všetkým babám aj chalanom v tomto veku ktorý to robia, aby s tým prestali... pre ľudí vo vašom veku budete super, ale pre ostatných lén úbožiaci...

datelinka

to verím :-)
ku vzniku nádorových ochorení aj tak prispieva viacero faktorov, z nich možno najvážnejší je stres.
čo sa týka ale fajčenia, tam je najhoršie to, že fajčiari sú veľakrát bezohľadní voči okoliu a vystavujú ho pasívnemu fajčeniu.
poznám osobne dva prípady, kedy ženy silných a hlavne bezohľadných fajčiarov ochoreli na rakovinu. možno by ju mali aj bez pasívneho fajčenia, ale tie výčitky, čo ak toto ...

sisssa--

Datelinka viem ze ma pluca v poriadku a to sa cudoval aj lekar.Chodi na pravidelne prehliadky v tomto sa o seba stara.