Kozmetika Yves Rocher

MajaYr

Kozmetiku YR používam viac než pol roka som spokojná, nakoľko nemám možnosť ísť do obchodu objednávam si výrobky priamo a ešte lacnejšie ako v kamennom obchode.Kto by mal záujem sa zaregistrovať a objednávať si kozmetiku za super ceny napíšte mi na mail petrasovamaria25@gmail.com dám Vám info. Krásny deň :-)

lulumba12

s yver rocher som velmi spokojna. pouzivam krem sebo specific na zmiesanu a mastnu plet a neviem si ho vynachvalit. bol sice drahsi, ale stoji za to a urcite sa oplati investovat do seba :) kombinujem ho so znackou Bioderma - plet.voda H2O sebium. plet sa mi vylepsila o 100%. odporucam!

angelica

Môžem doporučiť,hlavne pre suchu a citl.pleť,výborné výsledky čist.mlieka pre suchú pleť,aj kamilk.mlieka 2v1,roky používam,nedám na to dopustiť,zvlášť teraz v zimnom mrazivom období.Aj krémy sú kvalitné..a že drahšie,hold baby,veď sa nám do seba investovať oplatí nie?:-)..aj radosť si treba občas spraviť..aj kvalitnými očnými tieňmi napr.A členky klubu majú nárok na zľavy,celkom slušné niekedy,a nejaký milý darček aj.

sydney

ocne tiene su fajn,mam jeden uz hadam 3 roky,a pekne drzi,ale kremy na tvar nie su bohvieco.mala som proti vysusenej pleti a plet som mala po mesiaci este viac suchu,takze som to vysadila.ale viem,ze aj riasenky su fajn - nedrazdia oci

Mony1

YR kupujem v rakusku za super ceny, tak ak by ste nieco chceli viem zohnat za polovicu ako ponukaju u nas v katalogu. Toaletne vody su jedna basen, skoro vsetky aj tie lahsie aj tie vecerne su uzasne,kremy si treba vybrat podla pleti,opalovacie mlicka, uplne suprove, na tvar koli pigmenom pouzivam *50 faktor a ten by som si u nas v lekani nedovolila kupit co je drahy, tam v pohode. Make-upy uz tu niekto pisal, ze su perfis na pleti, to mozem potvrdit. Sprchove nemaju konkurenciu, dala som sa za posledny stvrtrok zlakat cenami z Oriflame, teraz sa sprchujem a nic necitim, ziadna vona, uz lutujem, dominam a kupujem len YR. Hamamelis vytazky v sprchacoch aj v mlieku, perfektna aj pre deti aj na vlasky sampon, vyjde podobne ako Oriflem, len teda ovela vacsia kvalitka..piste ak nieco potrebujete, ja vam dam vediet cenu dopredu... Monika.P@post.sk,pekny den, M.

bonduelle

Ale nie je to klasicky "prirodna" kozmetika. Obsahuje len prirodne vytazky. Tiez som obcas zazrela na zlozeni parabeny s pod.

bonduelle

Ahoj, ja mam zopar veciciek z tejto kozmetiky. Najviac som bola spokojna so samponmi a sprchovymi gelmi, tiez pletove mlieka nie su na zahodenie. Ale napriklad antiperspiranty mi nevyhovovali, tie neodporucam hlavne v lete ked sa viac potite. Vonaju vsak velmi pekne;)Co sa este oplati kupit su kremy na tvar. A ze je draha, je pravda co sa tyka Slovenska. Ja ju nakupujem vo Francuzsku, kde maju stale zlavy na vybrane veci, niekedy siahaju do vysky aj 7o%.A vtedy to dosahuje smiesne sumy:)