Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrala som prve balenie hak..kedy pride menzes?

Príspevok v téme: Dobrala som prve balenie hak..kedy pride menzes?
mims

Ahojte,dobrala som prvy balicek hak. V utorok som si vzala poslednu tabletku,chcem sa opytat,ze kedy mam teraz ocakavat menzes? Lebo doktorka mi povedala,ze tak 3 dni po zobrati poslednej tabletky,lenze to nevychadza,lebo ja menzes dostavam vacsinou po 28-30 dnoch a teraz by to bolo len 24...aj tak ho dostanem? A co by sa stalo keby som nedostala cez tu sedemdnovu pauzu? Aj tak mam znova zacat brat tablekty po 7mich dnoch? Prosim odpiste ak mi viete poradit,dakujem:)

mims

Dakujem, myslim,ze som pochopila :)...a este jednu vec som sa chcela opytat,hoci si uz odpovedala,ale ci to vies naisto...kedze som poslednu tabletku vzala v utorok,tak dalsi blister zacnem brat v stredu az,alebo v utorok? po siedmich dnoch,ci na siedmy den?dakujem za odpoved :)

alz-bee

Ano, bud v piatok alebo v sobotu by si mala dostat. A po 7-dnovej pauze (na 8. den, cize buducu stredu, az dobre ratam) zacnes brat dalsi blister...a dalej budes mat normalne 28 dnovy cyklus.
Lebo teraz mas zato len 24-dnovy, lebo ten prvy blister si zacala brat na zaciatku menstruacie...Teda aspon ja som pri predpisani tabletiek musela pockat na menzes, cize som tiez mala len daky 24dnovy cyklus a az s tymi dalsimi blistermi som mala 28dnovy.
Dufam, ze som to nenapisala moc komplikovane a pochopila si:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.