Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa spravat k priatelke, ktorej umiera dieta

kamoska

trošku tomu nerozumiem, že ako môže mať priateľka 1 ročné dieťa z predchádzajúceho vzťahu,keď ste vy dvaja spolu 4 roky. Ale to asi nie je podstatné. POdstatné je to, že každý na takúto bolesť reaguje inak. Vendula Slobodová tvrdila, že keď jej zomrelo dieťa chcela sa o tom s partnerom rozprávať a on presne naopak, chcel od toho utiecť tým, že o tom rozprávať nechel. Musíš vedieť, k akému typu patrí tvoja priateľka. Ak chce rozprávať, tak sa s ňou rozprávaj, ak chce mlčať, tak sňou bud a mlč. Každopádne to strašne ovplyvní Váš vzťah a ten sa buď posilní alebo rozpadne.....

jasmika

ondras - z vlastnej skúsenosti viem, že síce zo začiatku som sa uzavrela do seba a nedokázala som sa s ľuďmi o tom rozprávať, ale veľmi mi pomohlo, keď som videla, že nie som na to sama. Skús jej len ukázať, že stojíš pri nej. Nemusíš jej o tom hovoriť ani nechci od nej aby ti o tom rozprávala, stačí, keď si s ňou sadneš a budete len tak ticho sedieť v objatí, a ked budete takto sedieť sami prídete na to či potrebujete k tomu slová. Ide o to že si pri nej a dúfam, že budeš pri nej aj naďalej. Prajem Vám obom veľa sily.

ginza

SOM tiez matka anedavno som pochovala svoje dieta.Z vlastnej skusenosti ti radim netreba robit nic vela len stat pri nej a pocuvat ju a HLAVNE hovori otvorene o vsetkom.Somnou to nedokazala rodina tak som chodila k psichologicke a pomohlo.Vermi su veci ktorimi clovek nedokaze zatazisvoju rodinu.A POZRI sa co radi RNG orakovine nevzdavajte to este. Ja lutujem ze tuto stranku som nenasla skor kym moja dcera zila. DRzym vam palce teraz musite byt silny.

Ivka 1

Ondras da sa pomoct prirodnymi doplnkami vyzivy pod dozorom lekarov,ktori sa tym zaoberaju dlhe roky a pomohli uz mnohym ludom.

Ivka 1

Ondras da sa pomoct prirodnymi doplnkami vyzivy pod dozorom lekarov,ktori sa tym zaoberaju dlhe roky a pomohli uz mnohym ludom.Mozem vas na nich nakontaktovat.
moj mail : siveta@orangemail.sk

Mimi323

Ondras, RNG prispel v tej téme (so žltym smajlom)
Možeš mu napísať do tej témy alebo do témy Otázky na RNG, ktorá je teraz nieke tu blízko. Damianovi napíšeš na mail, ak si kliknej v tej téme na jeho meno napísané červeným (zakladateľ témy)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa spravat k priatelke, ktorej umiera dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk