Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po sladkom hneď na WC?

radca

No kava aj cokolada su zname drazdidla a je celkom normalne, ze cloveka z nich nuti na WC. Ak je to po sladkom, tak sa jedna pravdepodobne o kvasinky. Ak mas vytoky, tak je to jasne jak facka.

miro.83

mozno to nejako suvisi z hladinou inzulinu. Inak skusal som volakedy nejake diety ako Cyklicka dieta a tam mas jeden den vyhradeni na to aby si do seba nahadzala moc sacharidov a vtedy ma tiez dokazalo vzdy prehnat na zachod.

weronika

neviem čo mám robiť a najhoršie je, že nemôžem zjesť sladké hocikedy, lebo keď viem, že nemôžem ísť nikde na blízku na wc tak by bolo zle... :D No ale neviem, trvá to už dosť dlho, vyše roka, možno aj 2, a možno stále, len som tomu nevenovala nejak veľkú pozornosť. Najprv som si myslela, že to je len také, dočasné, ale teraz vidím, že nie je... Aj ja si myslím, že by som mala ísť k lekárovi, ale sa aj bojím trochu, že čo to môže byť, chápete... Hm...neviem... sestra zas tvrdí, že mám byť rada, že mám rýchly metabolizmus na sladkosti... Somarina riadna podľa mňa... ne?

avonka

ta kava je normalna..hlavne sa mi to stava niekde na dovolenke, kde je ina voda,klima atd.
ale tie sladkosti podla mna maju nejaky suvis..mala by si sa poradit aj s nejakym doktorom..mozno si viac citliva na niektore sucasti potravin..

leila

nehovorim podla vlastnej skjsenosti, ale vela ludi kead nieco zje alebo vypije ich to taha hned na zachod..napr moj brat vypije rano kakao a uz leti... a niektori idu hned ako vypiju kavu.... ja osobne nehcodim po iadnej konkretnej potravine...ale su taki ludia....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po sladkom hneď na WC? - Fórum - ZDRAVIE.sk