Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZNAMIENKA - kde si ich dať vybrať?

tinusska

ja som si davala cez interklinik - na tvary aj na nohe... obe ma stali asi 3000sk, ale... urcite si to nedavaj robit zadarmo, lebo potom tam je jazvy budes mat naozaj viditelne.. ja som si dala na tvary a na nohe, a na tej tvary (co teda mozu ludia bezne vidiet) si myslia, ze tam mam malu jazvycku po akne... fakt - robota zadarmo - tak je odflaknuta...

vsevedka

problém je v tom, že pri vypálení, alebo odstránení laserom niet čo poslať na histológiu, hoci skúsený lekár vie znamienko ohodnotiť i pohľadom a palpáciou, ale nie je to na 100%

3nttt

kachitaa===nedavaj si vyrezavat.bud rada ze pojde vypalit.mne vyrezaval na lici(sice nemam nastatstie takmer vobec jazvu) ale aj tak by som do toho uz nesla bo na tele mi ostala velmi skareda jazva.takze pokial to neni nutne tak sa rezaniu vyhybaj.ked tak tak uz skor laserom.ale mylsim ze to vypalenie je najidealnejsie

Lucinka33

Ja budem trochu mimo temy. Neviete niekto, aky je postup, ked na histologii zistia, ze znamienko je karcinogenne? Vdaka

kachitaa

Mne lekar chce znamienko vypalit, lebo ho tiez nevidi rizikove. Mam si nastojit na tom, ze to chcem vyrezat?
Pride mi to zvlastne dat si to vypalit ako bradavicu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZNAMIENKA - kde si ich dať vybrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk