FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Crevna sprcha a kolko stoji?(Kosice a Bratislava)

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Crevna sprcha a kolko stoji?(Kosice a Bratislava)" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    katina22226.11.06 16:48??.??.77.134

Prijemny vecer. Vie mi niekto poradit dobreho lekara(ku), ktory vam robil crevnu sprchu?(Bratislava, Kosice). Kolko to stalo? Kolko raz treba prist, aby bol organizmus dokonale precisteny? Ako to prebiehalo a aky to ma teraz vplyv na vas organizmus? dakujem za odpovede

• fred26.11.06 21:42??.??.14.119

Niekedy sa na crevnu sprchu objednavalo v lekarni/predajna cajov/v ulicke remesiel v Kosiciach.Platilo sa okolo 300Sk.Ale neviem,ci to este funguje,treba tam zavolat a opytat sa.A na internete vo vyhladavaci google by si to tiez mala najst,treba pohladat.

• simion26.11.06 21:17??.??.77.134

Ahoj. Kolegyna bola na nej a robia to v nemocnici-Ruzinov v Bratislave.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch