FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Crevna sprcha a kolko stoji?(Kosice a Bratislava)

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Crevna sprcha a kolko stoji?(Kosice a Bratislava)" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    katina22226.11.06 16:48??.??.77.134

Prijemny vecer. Vie mi niekto poradit dobreho lekara(ku), ktory vam robil crevnu sprchu?(Bratislava, Kosice). Kolko to stalo? Kolko raz treba prist, aby bol organizmus dokonale precisteny? Ako to prebiehalo a aky to ma teraz vplyv na vas organizmus? dakujem za odpovede

• fred26.11.06 21:42??.??.14.119

Niekedy sa na crevnu sprchu objednavalo v lekarni/predajna cajov/v ulicke remesiel v Kosiciach.Platilo sa okolo 300Sk.Ale neviem,ci to este funguje,treba tam zavolat a opytat sa.A na internete vo vyhladavaci google by si to tiez mala najst,treba pohladat.

• simion26.11.06 21:17??.??.77.134

Ahoj. Kolegyna bola na nej a robia to v nemocnici-Ruzinov v Bratislave.

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch