Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poruchy so spánkom

Príspevok v téme: Poruchy so spánkom
vyčerpaná

Ahojte všetci...môj problém spočíva v tom, že sa učím na štátnice...denne dosť veľa hodín...a v noci mi vôbec nevypína mozog...normálne sa aj 2-3x cez noc zbudím a rozmýšľam na učive, ktoré som sa vôbec neučila a 2 dni som vôbec nespala...teraz som už 3. deň na sedatívach, ktoré mi síce pomáhajú rýchlejšie zaspať, ale to budenie stále pokračuje:( neviem, čo robiť...som strašne zoslabnutá, strašne málo jem...veľa som schudla, a dokonca som už aj vracala...viem, asi to preháňam, ale teraz sa neviem z toho vôbec dostať:(, aj keď som už v učení poľavila...pls helpnite

kvietok999

dakujem, aj tebe vela sil vycerpana :))
ja mam aj horsie aj slabsie dni.. niekedy som uplne v nervozite ako to nezvladam a niekedy celkom v pohode..dnes sme sa dozvedeli konkretny datum statnic, tak som tiez bola trosku vystresovana..
figurka, neboj najdes silu, lebo ked musis zabrat tak jednoducho zaberes a prekonas sa.. ja sa tak snazim uz tri tyzdne :)

figurka

ahoj, ja za par dni odovzdavam diplomku. tiez zo stresu tazko zaspim, laham si unavena do postele, ale zaspim tak o hodinu aj viac. rano som unavena stale. nechuti mi jest, jem v urcite hodiny lebo si hovorim, ze musim jest. som nejaka zoslabnuta cela, mavam aj chvilkove busenie srdca.no a nechcem pomysliet ako sa zacnem za dva tyzdne ucit na statnice, kde naberiem silu, hlavne aby mi mozog nevypol.

vyčerpaná

Veď práve, človek by sa mal tešiť na spánok, že sa konečne odreaguje...ibaže v mojom prípade to tak vôbec nie...práve naopak...idem spať s obavou, že zase nezaspím a potom sa na 2. deň nič nenaučím:(...a práve to je zásadná chyba, ktorú robím...ale dnes som už od 5-tej úplne vypla, tak dúfam, že tentokrát si už riadne oddýchnem a načerpám nové sily...
kvietok999: držím palce s učením a veľa síl a pevných nervov...

mjanik

vyhľadaj akupunktúru a daj si posilniť oblíčky,sú slabé,vlasy prestanú padať aj spánok by sa mal zlepšiť, ak spánok nie ,tak utíšiť srdiečko,je silné,prípadne aj pečeň

kvietok999

ahoj, aj ja sa prave ucim na statnice..zatial sa mi dari zaspat, musis jednoducho vecer vypnut.Ja sa vzdy tesim ze si idem pospat a mozem vsetko zavriet.
a vlasy ani nespominaj,tie mi padaju aj bez stresu.:((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.