Ako jej to povedat??

Príspevok v téme: Ako jej to povedat??
sano18

Cavte... mam takyto problem.. mam prvu priatelku, nejaky cas uz spolu chodime, uz sme sa par krat aj milovali ale este nikdy sme nemali oralny sex. Ja by som to chcel skusit, ale ako jej to povedat. Ako to riesite? Mne je strasne blbe jej povedat ze chcem aby si ho dala do ust. Si myslim ze ak mi to baba nespravi sama od seba tak to v zivote nezazijem.

mircoMY33

musis ist na to fikano inak to nikdy nebudes mat ak to povies na rovinu tak ty asik vinada.Skus napr.jej povedat ze ju vilizes ale ty ostanes dole a v polohe 69 a mozno ju to trkne ze ho ma dat do pusi a podobne

alz-bee

Spytaj sa jej: neskusili by sme 69 ?

haha: v ktorom filme to bolo vykuř mi ho krásko?!...:-D som sa pobavila na tom :-))

bubina

a este nieco :))) zeeee keby mi to tak partner povie, tak by sa mi to ozaj pacilo, lebo by som vedela, ze nema problem povedat mi do ociek co ma rad.... ked sa o sexe nebudete rozpravat, tak 90 percent vam to nebude dokonale fungovat.. viem o com hovorim... komunikacia hodne vyriesi.. ja som s priatelom 2 a pol roka.....rozpravanie je zaklad.. drzim pasticky :)))

bubina

a mozem vedeit ako dlho ste spolu a kolko mate rokov,? ak je moc mlada, tak by jej to aj mohlo robit problem.... ale ak mate uz 18 prec,.. tak myslim ze toto je uplne normalna tema.... tak ako sa bavite o normalnom sexe.... tak jej to skus niekedy tak naznacit, ze by sa ti to pacilo... albeo mam ece jednu radu.. . mozno dobru,, posud sam... preco jej to ty nespravis ustami prvy????,ak sa jej to bude pacit a nebude protestovat......tak mas vyhrate.. si myslim ze aj ked ho nedostanes ten oral hned.. tak potom to bude pre teba ovela lahsie povedat jej.. ze milacik.,.. vies .... teda urobil si jej to puskou ty.. a tebe by sa to tiez packalo.. no ved... tak troska..... jemucnko sladucko... jej to naznac... mne by sa to nahodou pacilo...keby mi to tak sladko partner povie :)))