hnisave oci

Príspevok v téme: hnisave oci
kikattttt

Rano som sa zobudila a bolo vsetko v poriadku, potom sa mi zacala v pravom oku tvorit az takmer bielo zelena husta tekutina, oko opuchlo... no nebolo nijak bolestive, na vecer sa mi to iste zacalo tvorit aj v lavom oku... moze ist o alergiu??? alebo to moze mat nieco spolocne s chorobou co som prekonala od nedele som mala vysoke horucky, bolave hrdlo, nadcha, v podstate mi horucky skoncili tak pred dvoma dnami no nadcha a kasel ostali.. uz som zufala liecila som sa doma pila trikrat denne theraflu, a lezala... ma niekto podobne skusenosti? mam ist rovno doktorke?

kikattttt

RNG antibiotika som nebrala, prave preto som nesla doktorke pretoze uz dva mesiace po sebe som bola chora a vzdy mi dala len antibiotika a nechcela som aby mi ich dala znova.

Adka asi to bude presne to co si mala Ty zajtra zbehnem doktorke lebo je to dost neprijemne dakujem =)

RNG

Pri pouziti atb sa znici probioticka flora, ktora inac vyraba hromady obrannych latok pre telo
Na vytlcenie nakazy v ociach pouzivam koloidnu striebornu vodu, kvapky niekolkokrat denne do oci a nosa) tiez roztok GSE(asi 6 kvapiek na 100 ml vody, nikdy nie viac nez 2 krat tolko, lebo drazdi v nose aj ociach)

adka_166

ahoj ja som mala asi pred polrokom nieco podobne. zo dna na den ked som sa rano zobudila som mala cervene oko a tiez mi z neho tiekla nejaka tekutina. myslela som ze to prejde a kupila som si v lekarni kvapky do oci ale za dva dvi som to mala uz aj na druhom oku a ovela silnejsie. tak som sla k doktorke a povedala mi ze to mam z chripky prip. z nachladnutia. a predtym som tiez bola chora, bolelo ma hrdlo atd. potom som nakoniec musela ist na ocne a tam mi doktorka predpisala ine kvapky - tie mi velmi pomohli a za dva dni to uz bolo viditelne lepsie. tak myslim ze to budes mat nieco podobne kedze si predtym bola chora. mala by si zajst k doktorke aby sa ti to nezhorsilo.