vona

Príspevok v téme: vona
daisinka

Ahojte dievcata.Mam taky maly problem a dufam ze budete take zlate a poradite mi.Ked som sa naposledy robila ,ovonala som svoje prsty a nevonala som si.resp.nebola to prijemna vona.Nemam kvasinky ani podobne,vytok mavam normalny.Nemam ziadne potiaze,Existuje nieco cim by sa dala moja vona ovplyvnit?(samozrejme okrem tej hygieny,tu dodrziavam)Nejake caje??Jedlo??Msticky??poradte..prosim

frank

a inac, to ze pred menstruaciou sa citite viac, alebo ako to mam nazvat, tak to je uplne v poriadku podla nas a maticky prirody.....podla jedneho vyskumu, v gogo bare, kde boli k tyci nasadene tanecnice kt maju tesne pred menstruaciou, neskor ked uz mali menstruaciu a nakoniec dievcata tancovali po menstruacii,tak najlepsie vysledky, kt hodnotili podla "banvkoviek v nohavickach" dosiahli v case ked mali tesne pred menstruaciou,....v tesnom zavese pocas menstruacie,teda kedy "smrdite" ( vas vyraz) najviac.....takze neprahanajte a uvedomte si, ze v zvieracej risi, pre ten vasu vonu dokazu samci prejst nemale vzialenosti, a urobit takmer cokolvek.....
nemal som vela moznosti, ochutat, rozne dievcata, ale len u jednej som mal pocit, ze oral nemusim.....a citil som jej vonu aj na zajtrajsi den....(na prstoch)...dotycna ale brala kokain, a fajcila hodne....takze zvalujem to nato...

alenie

ja som si to tiez o sebe myslela,ale on mi povedal,ze tu chut ma rad,a ze to vobec nie je tak,ako si myslime my...on to robi rad,ja sa stale neviem uvolnit,ale ked mi to stale tvrdi,tak daco na tom bude:)

daisinka

no teraz mam 11 dni pred menstruaciou...MINULE ked som bola v lekarani som videla sprej na intimne miesta,,mate to vyskusane???rozmyslam ze ho skusim

ggggg

podobne. každý deň sa sprchujem, ale už po pár minútach si sama sebe smrdím. Naozaj ešte nevymysleli taký vaginálny krém, ktorý dodá príjemnú vôňu? Niečo ako telové mlieko ale na vagínu, ktorý by nenarušil ph.