Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

AlexFizz

Ahoj, George!

Vitaj, aj ja som tu nejaky cas nebola, ale forum sa podla vsetkeho udrzalo. No a gratulujem k vyznamnemu kroku! Mozes sa casom podelit o poznanie! :)

george78

Ahojte priatelia.som tu uz nebol niekolko mesiacov.ako sa mate,ako zvladate situacie?ja som urobil velky krok a odisiel do zahranicia.uvidim ako to dopadne.nevedel som si predsavit ani cestovanie,hlavne 7 hodim plnym busom,ale nejak som to zvladol.uvidim ako to dopadne.prajem vam vela sil.ahoj slovenskooooooooo

AlexFizz

Ahoj, Preco, vdaka za mile privitanie :) Statnice aj DP sa presuvaju na januar, vyskum potrebujem pozmenit, ale napriek tomu dotazniky pomohli a premyslam uz len, ako to pouzijem cele v DP.Tak este zatial studentka, nie magistra. Ale raz! :D Parada, ze skupinka nezanikla, vidim, ze chodite, to je super.

AlexFizz

Ahojte!

Dlho som tu nebola - nemala som pocitac ani internet takmer 2 a pol mesiaca!

Takze vstupim do diskusie nepripravena, trochu mimo :)

Dufam, ze ste mali pekne leto!

Mimochodom, pajcnem sem inspiracny kusok - mne sa zdal inspiracny. V com? Nuz, ze aj ludia uspesni, s karierou a uznavani maju neskutocne pochybnosti o sebe.

Marc Jacobs (uznavany modny navrhar):
,,Ja jsem priserne neisty clovek. A kazdy den musim udelat milion ruznych rozhodnuti. Pravda je, ze svuj pocit sebeucty hodne zakladam na hodnoceni druhych lidi. Samozrejme, prace neni vsechno, ale presto je hodne dulezitou soucasti meho zivota, takze nazor okoli, at uz jde o kritiky, zakazniky, nebo pratele, se me hodne dotyka a je velkym zdrojem mych pochybnosti."

Pre mna je toto priznanie inspiraciou. Trochu zotrelo dojem, ze uspesni ludia su uplne ini...teraz si mozem uvedomovat, ze aj niekto, kto dosiahol svetove uznanie, je krehky a zavisly od nazoru inych..a to mi moze pomoct divat sa na niektore veci inak (niektore - kazdy mame svoje ,,niektore" veci:) ).

Mozno vas to inspiruje, mozno nie, potom preskocit:)

Inak som dlho spala...takze snad to ma pointu! :D Pekny den!

qid

caute pozrela som si to tajomstvo aj ja dosla som svagrinej z dobru naladu a odesla zo zlou.prave jej neco sadlo na nos ,doma ked som si dala vsetko dokopi tak to patrilo namna .poznate takych ludi co hovora o druhom a je to o vas.

iva1

ahojte pozrela som si tie tajomstva este to pocuvam ,ale rano som sa zobudila do zlej energie mam 3 dcerky ked pozrem do izeb tak ma ide porazit.snazim sa len dobre a otoci sa to ,ale ta 6 je dobra tu si pozrite je jak omne pokaza mi naladu .