Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

jajka001_

no rada by som len teraz nemam cas na to , ani tu spravnu naladu...pozri si skorsie prispevky, tam je vela dobrych postrehov, ked bola tato tema viac aktivna
ide len o to, nevzdavat sa, drzat sa urcitych zasad a urciteho pohladu na svet, ist krok za krokom, verit si...

zufallka

Jaji prosím,veď mi to trošku priblíž...fakt sa mi nechce čítať tému od začiatku...please,ak máš čas teda?:-)

preco

Diky jajka, ze sa snazis povzbudit, velmi si to cenim. Len iste vies, ze som uz o tom vselico precitala, sedela s psychologmi, viem, co robim zle, vela toho uz viem. Uz sme tu aj vela popisali, aj mi to niekedy aspon trochu pomohlo na nejaky cas. No nejde to zmenit. Asi sa mi do toho zamiesala depresia a silna. Odchadzaju mi sily.

jajka001_

musis sa zbavit toho pocitu, ze co si ostatni o tebe myslia
no ved hej, je to zaklad problemu
ale da sa to, jednoducho sa na to vykasli....
ved je to predsa jedno co si myslia
a urcite si nemyslia nic zlé ved si normálna, fajn baba
to ze si trocha ostychava, nie je vada len problem ktory vyriesis

preco

onoko, ak chces lieky na SF musia ti ich predpisat, bez predpisu sa kupit nedaju
Jajka, joga cez prazdniny nebola, neviem, ci tam budem chodit, budem sa musiet znova donutit. A kamosov, kamosky nemam. Mam mamu, s nou som najviac. Mam brata, svagrinu, ale s nimi som malo, aj pri nich mam pocit, ze si o mne myslia svoje, ze som cudacka a podobne. Nedokazem uz asi mat priatelov, som celkom zufala, neschopna. Este k tomu sa aj hanbim, ze som rozvedena a vsetci okolo maju komplet rodiny, aj pri nich si myslim, ze si myslia o mne nieco zle, ked som tak dopadla, a neviem to zmenit, proste takto rozmyslam. Citim sa sama, ina, cudna, nenormalna. Dufam, ze je to len docasne takto zle so mnou.

onoko

ahojte, mam taku otazku na vas. Nepoznate nejake lieky na SF ? viem ze tu uz niekto pisal ze mu doktor nieco na to predpisal,ale neviem ot uz najst. dakujem :((

jajka001

hmm no osamelost je hnusna, mas nejakeho kamosa, kamosku? treba sa vyburcovat, treba bojovat...co ta joga? chodis tam este? ake to je?

preco

Ja sa nemam cim chvalit. Nejako na mna SF pada,a asi mam obdobie, ze nevladzem bojovat. Nechce sa mi existovat. Vsetko sa mi zda zbytocne. a zaroven sa hanbim, ze mam take pocity, ved mam deti, mali by byt moj zmysel. Na druhej strane su to jedine oni, koli komu sa este snazim snazit zmenit tuto situaciu, nieco si v hlave prehodit. Nedari sa mi. To asi pochopia len ludia s takou silnou SF ako mam ja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.