Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

preco

Ja sa nemam cim chvalit. Nejako na mna SF pada,a asi mam obdobie, ze nevladzem bojovat. Nechce sa mi existovat. Vsetko sa mi zda zbytocne. a zaroven sa hanbim, ze mam take pocity, ved mam deti, mali by byt moj zmysel. Na druhej strane su to jedine oni, koli komu sa este snazim snazit zmenit tuto situaciu, nieco si v hlave prehodit. Nedari sa mi. To asi pochopia len ludia s takou silnou SF ako mam ja.

jajka001

dobre, pracujem na vztahoch, je zaujimave, ako sa to meni, ked sa s niekym zoznamis, s niekym si padnes do oka viac, s inym menej, no aj to sa casom meni, podla toho akymi situaciami prechadzas. tam kam chodim cvicit, su fakt ze roznorodi ludia, tiez v praci je to zaujimave
preco, ty ako? praca, rodina, konicky?

iva1

ahoj preco a ja by som chcela sa stoho dostat ale trva to dlho a ked mam okolo takych co to nechapu ze som ina ked som sama vsetko spravim ,ale ked nekto je primne som jak drevena poznas to ....ahoj

vivatvivat

Myslim ze clovek trpiaci socialnou fobiou ale naozaj touto fobiou nie hanblivostou,alebo povrhnou depkou ale presne tymto ma ist za psychiatrom..bez chemickych latok-liekov to nepojde.vzdy som nazoru ze psycholog je dobry na porozpravanie.dat dobru radu,relax..ale nie na take vazne velke pripady

preco

ahoj geez, casto hovoria, ze dostat sa z tejto fazy je tazke, a ze je to velky krok vpred, velky uspech. Urcite je to pravda. Ja som sa z toho dostala az ked som bola v zufalej situacii, uz som nevedela ako dalej. Musela som sa k tomu donutit, ist k psychologovi. Rodicom som sa odvazila az neskor nieco hovorit. U psychologa sa to da dobre nacvicit, a neberie nic tak osobne ako rodicia, to je na tom najlepsie. Ze ma iny nadhlad. A nejakym kamaratom alebo znamim stale nic nehovorim. Myslim, ze by to nepochopili, ak to nezazili. Ved ani mi vsetkych nechapeme.
A ty by si chcel ist k nejakemu psychologovi?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.