Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

preco

ahoj Alex, ja uz neviem co napisat, mam pocit, ze som znova vsetko zo vsetkych stran popreberala, ale zijem postarom. Hoci nie,mala zmena, dnes som sa bola poprvy krat sama korculovat. Bolo to nasilie mna na mne, ale podarilo sa mi seba presvedcit.
Ako sa dari ostatnym? Nejake uspechy?

AlexFizz

Zabavny citat:

,,Tohle nejsem ja. To je moje reakce na tvou predstavu o mne." (Carrie, Sex v meste)

Ked sa budete citit nanic pri nejakej osobe alebo tak :D

AlexFizz

Tip na knizku pre tych, co su casto deprimovani:

www.martinus.sk

Zaujinava knizka o depresii, mozno som ju sem uz opdorucila, ale tak pre istotu este raz. Teraz ma zlavu!

AlexFizz

Nasla som nejake blogy tykajuce sa SF/SA (social anxiety = socialna uzkost). Su zase po anglicky, panecku..

socailphobia.com

social-anxiety-matters.blogspot.com

socialphobic.co.uk

Mozno poskytnu inspiraciu alebo len citanie pre tych, co sa citia s SF sami.

bela2

A pomáha mi, ak neanalyzujem, čo si o mne mysli druhí, ak to začnem rozoberať tak mi to sf zhoršuje. Tak menej analyzovať. Mám jednu známu, ktorá všetko analyzuje, kombinuje a potom je veľmi utrápená. Moja mama už roky tvrdí, že čím menej človek problém analyzuje, tak tým skôr sa vyrieši.

bela2

POMOC3000: Na to trasenie rúk neberiem nič, mám to v špecifických situáciach, našťastie ich nie je veľa, tak sa to dá prežiť. V tej chvíli akokeby ma niečo paralyzovalo a vo vnútri sa trasiem. Keď máš takéto stavy často, asi by si mala zájsť za odborníkom. Mne pomáha si z toho uťahovať - ale tak sama pred sebou v duchu sa z toho smejem... hlavné je neuzatvárať sa nešťastne do seba, to mi to zhoršuje.
Ja som tiež za, keby toto fórum navštívil nejaký odborník, viem že každý z nás je špecifický prípad, ale určite by nám aspoň trošku pomohol:)

kyblicka

O dva tyzdne mam promocie. Som strasne tucna, nemam si co obliect, hanbim sa ist do obchodov nieco kupit, bude na mna pozerat ako na odluda. Hanbim sa ist na promocie, hned sa roztrasiem, ked mi niekto dava ruku, viem, ze sa potknem, ked budem ist pre diplom, urcite sa mi zacne ckat, ruky budem mat mokre... POMOC!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.