Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

AlexFizz

Aj ked fakt je, ze odbornik online by mohol motivovat ludi s SF aby sa odhodlali vyhladat odbornika ,,nazivo"...Hm. Ale ktovie...?

POMOC3000

ZUFALKA ja som asi pred rokom bola v banke potrebovala som vložit peniaze na učet jednoducho to nešlo chytit pero do ruky a pisat.Zobrala som si kladenky domov a doma som si to v klude vypisala.Potom som sa do banky vratila akoby sa nič nestalo.Mala som vyplnenu kladenku a bola som štastna.Co si o mne mohli mysliet pracovnici banky som vobec neriešila.Keby stale bolo niake vychodisko unikovy vychod bolo by nam lepšie

la femme

Preco: aj ja som rada, ze je tu toto forum a ze su tu ludia, ktori vedia o com SF je..inaksie ja som sa nepokladala za zlu predtym, mam sa stale rada, aj ked si obcas sama sebe vynadam :)
a to naozaj neexistuju nejake skupinove terapie?? ja som myslela, ze ano, vsak praveze stretavanie a rozhovory so skupinou ludi by nam pomohli najviac..

preco

Viete, ze ja som nikdy nehovorila s nikym, kto ma SF? Takto otvorene vzajomne o problemoch a trapeniach. Az kym som nenasla toto forum.
Je vas tu vela, co mate taketo silne strachy a problemy, ale zaroven mam pocit, ze ste v podstate dobri a normalni ludia, zacinam tak brat aj seba. Citim sa ovela menej ako nejaka zla, vadna a podobne.
Necakala som, ze mi to takto pomoze. Preto si myslim, ze ludom s sf (malym podla bely) by pomohli skupinove sedenia a terapie. Naozaj skoda, ze take nieco nie je.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.