Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

la femme

POMOC, som baba ;) ja som tiez najskor nechcela ani len pocut o odbornikovi, ale nik iny mi nedokaze pomoct nejakou zarucenou radou..podla mna sa tomu neda len tak pomoct..nikto z nas ti tu teraz neda jasny navod co robit, aby sa ti ruka netriasla, to sa neda. bolo by to moc jednoduche, aj ked by som to brala :)skus si pohladat nejaku literaturu ohladom SF alebo zvysenia sebavedomia alebo ohladom pozitivneho myslenia, mozno tam najdes uzitocne rady a mozno aj nejake relaxacne cvicenia, ktore pomahaju odburavat stres v takychto situaciach..

zufalka

a viete že.....všetko,čo tu od vás čítam,sa ma bezprostredne týka? Pomoc...nedokážem vyplniť žiadny dotazník,tiež sa rozklepem,aj s podpisovaním mám problémy...minule som bola na zdravotnej poisťovni kôli predĺženiu MD,tiež kôli problémom so SF...no a dali mi vypísať papier a popritom mi diktovali,čo mám písať,no katastrofa...to bolo niečo hrozné,ako som sa ja klepala,chcela som ujsť,za mnou stál môj muž,tak som mu povedala,aby to išiel vyplniť za mňa,no odmietol...hambila som sa ak pes,je to ponižujúce...nakoniec mi tá pani povedala,aby som to nechala tak,že ona to vyplní.....no...takto sa ja trápim:)

bela2

POMOC kvôli čomu sa roztrasieš? Kvôli pocitu zodpovednosti, keď to podpisuješ, alebo má to nejaký iný dôvod?
Ja napr. keď obedujem s nejakým cudzím človekom, tak si neviem trafiť do úst, trasie sa mi ruka,ťažko sa mi pregĺga a pod.

bela2

Aký vplyv majú vzťahy na pracovisku na vašu sf?/ sf už píšem malými písmenami, čítala som, že označenie niečoho, čo vás trápi malými písmenami, problém psychologicky zmenšuje/

bela2

Aké máte vzťahy na pracovisku? Ste poddajní, všetko spravíte čo vám povedia, ale vo vnútri sa búrite, alebo dokážete povedať aj svoj názor, aj za cenu nie byť veľmi obľúbeným?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Socialna fobia - Fórum - ZDRAVIE.sk