Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

AlexFizz

Katka, ahoj :) Lafemme:)

No jasne, zavolaj teda urcite tomu lekarovi a neboj, on/ona je tam od toho, aby ti s tou pripadnou triaskou pomohli, na to sa pokus mysliet, mohlo by ti to zmiernit strach! Napis potom, co a ako a keby sa nieco vyskytlo, dame tu hlavy dokopy a nieco vymyslime. Ak sa citis tak, ze by ti pomohli pilule, nevahaj a objednaj sa. Vies, ked uz nic ine, aspon sa poradis s niekym, kto tymto veciam rozumie. To je niekedy velmi fajn pocit. Skoda, ze nie si z BA, posunula by som ti kontakt na jednu prijemnu lekarku. No kazdopadne drzim palec a isto daj vediet!

PS: Ano, snazila som sa skenovat knihu o SF, tak ked sa to podari (druhy pokus cca bud tyzden, skenujem v praci), poslem urcite:). :))

AlexFizz

Patka, ak nie su plnoleta, skus si hladat aj vychovno-pedagogickeho poradcu - ja som na strednej taku pani vyhladala, tam som nemusela mat papier od rodicov ani nic podobne. A rozhodne, skus popozerat po nete a spytaj sa psychologa/psychologicky, co vsetko je treba. Drz sa a napis, ako si dopadla!

la femme

Saska to som ja Katka co som ti robila aj dotaznik :) som ti pisala nedavno o tom prac. pohovore..bohuzial nie som z BA, tam by som mala aspon pocit vacsej anonymity..tak som rada, ze si nepotrebovala listok od obvodneho..ja chcem ist priamo k psychiatrovi, nejakych som uz vyhliadla na nete tak SNAD sa buduci tyzden odhodlam zavolat im a co to sa popytat aj ohladom financii aj ohladom sedenia..strasne sa bojim, co ak to tam nezvladnem a dostanem triasku, ze nebudem schopna ani rozpravat..drzte palce..
inac co to za knizku skenujes? tusim nejaku o sebavedomi alebo o SF vsak? ak by sa dalo aj ja by som mala potom zaujem.. :)

preco

Patka nepoznam, ja som byvam na vychode. Ale skus pozriet na ten internet. Napis ci si nieco nasla a ako sa ti dari.

preco

Ja by som si na tvojom mieste na internete nasla telefonne cislo, meno, zavolala a rovno sa spytala, ci mozes prist sama, bez suhlasov rodicov. A mozno niektori psychologovia maju aj webstranku a da sa im napisat a opytat sa, uz si hladala nejakych psychologov?
Si z BA?

17patka1

ja som uz z toho zufala...z cervenania...potrebujem psychologa, ale neviem ako na to, lebo mam len 15 rokov a nechcem,aby o tom niekto vedel:(:(:(