Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktory parfem je najlepsi?

Mary2502

Tak napriklad mne sa spomienky okrem ineho viazu najma k vonam, preto mam zo 6 "stalych" parfumov kotore mi nesmu chybat a obmienam, zimne, letne, depresivne vesele :)))) podla nalady aj pocasia. Nakupujem vyhradne uz len cez parfums teda notino :) po novom, tu mate super tip na zlavu, vcera som to nasla tak mozno niekomu pomozem :) kuponyzdarma.sk

Mary2502

Tak napriklad mne sa spomienky okrem ineho viazu najma k vonam, preto mam zo 6 "stalych" parfumov kotore mi nesmu chybat a obmienam, zimne, letne, depresivne vesele :)))) podla nalady aj pocasia. Nakupujem vyhradne uz len cez parfums teda notino :) po novom, tu mate super tip na zlavu, vcera som to nasla tak mozno niekomu pomozem :) -odkaz odstránený-

patkasulka

Ja určite odporúčam vyskúšať Prada-Candy. Pre mna zatial naj vôňa. Samozrejme každému sa pači niečo ine, ale skús v drogerke privoniať, možno ta oslovi :)

dagmar12

Ja mam tuto mexx velmi rada, kedysis osm len tak ju vyskusala v drogerke na ruku a strasne krasna vona to je :) pre mna idealna na kazdy den a je presne taka nevtierava, svieza parfums.sk

veroniqc31

čo sa týka dámskych sviežich parfumov, tak najlepší čo poznám je (najjemnejší, najsviežejší :) ) je Gabriela Sabatini ocean sun. Ale odkedy ho je ťažko zohnať v originálnej podobe, bola som "nútená" skúsiť alternatívu v podobe parfémov FM a na prekvapenie je výborný, konkrétne tento www.parfumylacno.sk určite odporúčam čo sa týka sviežich parfémov (ak človeku nevadí trochu experimentovania a je pre neho dôležitejšia vôňa ako značka...)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktory parfem je najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk