Ktory parfem je najlepsi?

mima325

In parfem pre moju manželku je Britney Spears Believe - je to svieža vôňa, páči sa aj mne a navyše nie je drahá. Ďalší darček naslepo len podľa popisu bol Versace Versence a nesklamal. Kupujem to v e-parfumy.sk, manželka bola s vôňou vždy spokojná.

David972

Neviem aký parfém je najlepší, myslím že každý ma iný vkus no prečítaj si článok o tom ktorý parfém je najpredávanejší :D www.magazinzena.sk

Martuska3

Nedávno som si kúpila tento parfém a musím povedať že je skvelý. Za prvé došiel mi do 48 hodín ako predajca písal na svojej stránke.
Zároveň musím poznamenať že je skvelý a kvalitný.
-odkaz odstránený-
Nádherne vonia a za skvelú cenu.
ODPORÚČAM

Dúfam že Vám mô komentár trocha pomôže pri výbere parfému.
Pekný deň prajem..

Klarinka98

Už dlhší čas nakupujem parfémy. Ale stále riešim problém z výberom. Niekedy je cena vyššia ako očakávam inokedy zase riešim iné maličkosti. A tento návod Vám odporúčam je to skvelé čítanie. Síce trocha dlhšie ale oplatí sa to wp.me

Auto pekne vysvetľuje zloženie parfémov, ich koncentráciu, umelé a prírodné zloženie. A najme porovnáva, kvalitu, balenie a iné body.
Čo ja osobne veľmi oceňujem.
Dúfam že Vám to trocha pomôže pri výbere.

Mary2502

Tak napriklad mne sa spomienky okrem ineho viazu najma k vonam, preto mam zo 6 "stalych" parfumov kotore mi nesmu chybat a obmienam, zimne, letne, depresivne vesele :)))) podla nalady aj pocasia. Nakupujem vyhradne uz len cez parfums teda notino :) po novom, tu mate super tip na zlavu, vcera som to nasla tak mozno niekomu pomozem :) kuponyzdarma.sk

Mary2502

Tak napriklad mne sa spomienky okrem ineho viazu najma k vonam, preto mam zo 6 "stalych" parfumov kotore mi nesmu chybat a obmienam, zimne, letne, depresivne vesele :)))) podla nalady aj pocasia. Nakupujem vyhradne uz len cez parfums teda notino :) po novom, tu mate super tip na zlavu, vcera som to nasla tak mozno niekomu pomozem :) -odkaz odstránený-