Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktory parfem je najlepsi?

denisa833

Ja musím mať tiež niekoľko voní. Vždy idem do obchodu na vyskúšanie, doma sa rozhodnem a objednávam cez net. Teraz mám Calvin Klein Euphoria a Versace Crystal Noir

evicita

to mas pravdu niekedy je to fakt lepsie obmienat parfemy a mat ich viacej, preto to chcem aj ja tak teraz spravit a zaobstarat si viacej a hlavne na leto a kazdy mat iny. O tej znacke som este veru ani ja nepocula. Ty mas od nich kolko parfemov a ktore? Pozerala som si ich stranku, tie vone vyzeraju zaujimavo

haluza

yves saint laurent - manifesto

dior - -poison

armani - si

roberto cavalli - paradiso

... atd. atd

+ aldehydové parfémy

Terrkkka

Ja osobne mám najradšej dámske parfumy od Calvin Klein napríklad Euphoria je kvalitný parfum. Mám ich vyskúšané už niekoľko od kvalitných značiek ako D&G, C&K, Hugo Boss, Lancome a tak ďalej. Zatiaľ sa mi snáď všetky páčili, myslím že ide skôr o to kupovať v kvalitnom obchode aby ste nenarazili na falzifikáty. Ja mám už dlhú dobu vyskúšaný obchod eshop.marionnaud.sk a zatiaľ som bola vždy len spokojná.

martinka090

evicita

myslim ze niekedy je lepsie mat viacej a lacnejsich ako jeden drahy. Aspon mozme potom obmienat vone:-) Objednavam si dost casto z tejto stranky www.uniq4you.sk. Myslim ze pre viacerych este neznama znacka parfemov, ale kazdy kto vyskusal tak je spokojny

Petronelka32

ahoj, ak ti môžem poradiť, dlho som používala parfém Beyonce Heat Rush. Mala ho moja sestarnica a ako som ho na nej cítila, tak som sa doňho zamilovala :) Teraz som ho kupovala aj sestre ako darček zey túto stránku: www.kuponyzdarma.sk. Našla som to úplnou náhodou, tak vyskúšaj ;) aaaa ešte, kamožka používa Chloé LOVE - to je tiež brutálne krásna vôňa. Ale koľko ľudí, toľko chutí/vôní, preto ti odporúčam pospisovať si názvy parfémov, ktoré sme ti tu v diskusii odporučili a ísť si to ovoňať sama do predajní :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktory parfem je najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk