Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktory parfem je najlepsi?

veroniqc31

čo sa týka dámskych sviežich parfumov, tak najlepší čo poznám je (najjemnejší, najsviežejší :) ) je Gabriela Sabatini ocean sun. Ale odkedy ho je ťažko zohnať v originálnej podobe, bola som "nútená" skúsiť alternatívu v podobe parfémov FM a na prekvapenie je výborný, konkrétne tento www.parfumylacno.sk určite odporúčam čo sa týka sviežich parfémov (ak človeku nevadí trochu experimentovania a je pre neho dôležitejšia vôňa ako značka...)

denisa833

Ja musím mať tiež niekoľko voní. Vždy idem do obchodu na vyskúšanie, doma sa rozhodnem a objednávam cez net. Teraz mám Calvin Klein Euphoria a Versace Crystal Noir

evicita

to mas pravdu niekedy je to fakt lepsie obmienat parfemy a mat ich viacej, preto to chcem aj ja tak teraz spravit a zaobstarat si viacej a hlavne na leto a kazdy mat iny. O tej znacke som este veru ani ja nepocula. Ty mas od nich kolko parfemov a ktore? Pozerala som si ich stranku, tie vone vyzeraju zaujimavo

haluza

yves saint laurent - manifesto

dior - -poison

armani - si

roberto cavalli - paradiso

... atd. atd

+ aldehydové parfémy

Terrkkka

Ja osobne mám najradšej dámske parfumy od Calvin Klein napríklad Euphoria je kvalitný parfum. Mám ich vyskúšané už niekoľko od kvalitných značiek ako D&G, C&K, Hugo Boss, Lancome a tak ďalej. Zatiaľ sa mi snáď všetky páčili, myslím že ide skôr o to kupovať v kvalitnom obchode aby ste nenarazili na falzifikáty. Ja mám už dlhú dobu vyskúšaný obchod eshop.marionnaud.sk a zatiaľ som bola vždy len spokojná.

martinka090

evicita

myslim ze niekedy je lepsie mat viacej a lacnejsich ako jeden drahy. Aspon mozme potom obmienat vone:-) Objednavam si dost casto z tejto stranky www.uniq4you.sk. Myslim ze pre viacerych este neznama znacka parfemov, ale kazdy kto vyskusal tak je spokojny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.