Ktory parfem je najlepsi?

Terrkkka

Ja osobne mám najradšej dámske parfumy od Calvin Klein napríklad Euphoria je kvalitný parfum. Mám ich vyskúšané už niekoľko od kvalitných značiek ako D&G, C&K, Hugo Boss, Lancome a tak ďalej. Zatiaľ sa mi snáď všetky páčili, myslím že ide skôr o to kupovať v kvalitnom obchode aby ste nenarazili na falzifikáty. Ja mám už dlhú dobu vyskúšaný obchod eshop.marionnaud.sk a zatiaľ som bola vždy len spokojná.

martinka090

evicita

myslim ze niekedy je lepsie mat viacej a lacnejsich ako jeden drahy. Aspon mozme potom obmienat vone:-) Objednavam si dost casto z tejto stranky www.uniq4you.sk. Myslim ze pre viacerych este neznama znacka parfemov, ale kazdy kto vyskusal tak je spokojny

Petronelka32

ahoj, ak ti môžem poradiť, dlho som používala parfém Beyonce Heat Rush. Mala ho moja sestarnica a ako som ho na nej cítila, tak som sa doňho zamilovala :) Teraz som ho kupovala aj sestre ako darček zey túto stránku: -odkaz odstránený-. Našla som to úplnou náhodou, tak vyskúšaj ;) aaaa ešte, kamožka používa Chloé LOVE - to je tiež brutálne krásna vôňa. Ale koľko ľudí, toľko chutí/vôní, preto ti odporúčam pospisovať si názvy parfémov, ktoré sme ti tu v diskusii odporučili a ísť si to ovoňať sama do predajní :)

evicita

to veru nepotesi a este hlavne nie vtedy ked som po tom parfeme velmi tuzila a konecne som si ho kupila a takto to dopadlo:/ ale tak stava sa. Uz to tak budem aj ja riesit ze radsej lacnejsie, potom mi aspon nebude luto tych penazi. A ake znacky si kupujes?

citruska

freduska55: este ma potom napadla jedna varianta o ktorej mi hovorila vcera kamaratka a hned som si spomenula na teba. Ona ze si objednavala vonavky zo stranky uniq4you. Tvrdi ze su pekne a vydrzia dlho. Ja s nimi skusenost nemam ale tiez si z tade planujem objednat jednu a ze vyskusam. Tak skus pozriet :-)

freduska55

Vsak to ze v drogeriach su vsetky vonavky ktore si aj ona vie kupit a ktore ma mnoho ludi. Ja som jej chcela fakt nejaku vynimocnu zohnat. Aby vedela ze kvoli nej som ochotna spravit naozaj cokolvek

moncisko

ladimed

Preco si tomu neveril? Ja som o tom vedela ze tam davaju aj zlavu, tak preto som sa ta opytala ci si mal aj ty:-)

martinka090

evicita

takato situacia nikdy nepotesi, ale take su male deti. Treba pred nimi pomaly vsetko schovavat. Ale ja ked ti mam pravdu povedat tak ja si uz len lacnejsie parfemy kupujem. Radsej ich mam viacej a kazdy den pomaly inu vonu na sebe :-)