Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktory parfem je najlepsi?

evicita

to veru nepotesi a este hlavne nie vtedy ked som po tom parfeme velmi tuzila a konecne som si ho kupila a takto to dopadlo:/ ale tak stava sa. Uz to tak budem aj ja riesit ze radsej lacnejsie, potom mi aspon nebude luto tych penazi. A ake znacky si kupujes?

citruska

freduska55: este ma potom napadla jedna varianta o ktorej mi hovorila vcera kamaratka a hned som si spomenula na teba. Ona ze si objednavala vonavky zo stranky uniq4you. Tvrdi ze su pekne a vydrzia dlho. Ja s nimi skusenost nemam ale tiez si z tade planujem objednat jednu a ze vyskusam. Tak skus pozriet :-)

freduska55

Vsak to ze v drogeriach su vsetky vonavky ktore si aj ona vie kupit a ktore ma mnoho ludi. Ja som jej chcela fakt nejaku vynimocnu zohnat. Aby vedela ze kvoli nej som ochotna spravit naozaj cokolvek

moncisko

ladimed

Preco si tomu neveril? Ja som o tom vedela ze tam davaju aj zlavu, tak preto som sa ta opytala ci si mal aj ty:-)

martinka090

evicita

takato situacia nikdy nepotesi, ale take su male deti. Treba pred nimi pomaly vsetko schovavat. Ale ja ked ti mam pravdu povedat tak ja si uz len lacnejsie parfemy kupujem. Radsej ich mam viacej a kazdy den pomaly inu vonu na sebe :-)

citruska

freduska55: v tom pripade jej skus nejaku korenistu vybrat. Tazko sa takto radi, najlepsie je ist do nejakej drogerii, povonat a na zaklade toho kupit. Len tam neviem ci najdes nejaku specificku, lebo tam maju vsetky presne na jedno kopyto, ako si ty napisala

evicita

raz som si kupila dost drahy parfem a moja mala dcerka ze mami ja ta navoniam a v tom jej padol na zem a uz bolo po nom, odvtedy si bud davam riadny pozor na parfemy alebo si radsej kupim lacnejsi :-)

Milo210

veronika89_8

bolo to veru prekvapko pre nu len ja teraz dufam ze si nato nebude zvykat, tak casto zase dostavat darceky odo mna nebude, aj ked by som ju rad stale obdarovaval ale to proste stale nejde

freduska55

Mne pride ze vzdy ked som s nou tak ma taku sladku vonu a preto by som jej chcela teraz nejaku inu objednat a podarovat, nech ma aj ine vone, nie vsetky na jedno kopyto

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktory parfem je najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk