Ktory parfem je najlepsi?

veronika89_8

Muselo to byť pre ňu pekné prekvapenie, to verím. To nás ženy aj takéto maličkosti potešia a ešte keď vieme že to je z lásky. Super si to vymyslel ;-)

freduska55

Babulky potrebovala by som od vas radu. Moja kamaratka bude mat narodeniny a napadlo ma ze by som jej kupila nejaky parfem. Problem je v tom ze v obchodoch maju strasne drahe tie parfemy a ja mam teraz velke vydavky tak si nemozem dovolit jej kupit taky drahy. Nevieme o nejakom ktory pekne vonia a nie je taky drahy? Dakujem

ladimed

bola prekvapena a zaroven stastna, necakal som taku reakciu ale mam ten pocit ze som ju naozaj potesil tym parfemom ;-) som rad ze som jej nakoniec objednal ten uniq parfem, stale sa s nim vonia a mne sa velmi paci na nej ;-)

Milo210

Veronika89_8

a tak to len sem tam jej nejaky kupim, vsak si zasluzi :-) ano, uz aj prisiel, bola stastna a prekvapil som ju tym parfemom, lebo necakala ze by som jej len tak nieco kupil:-)

veronika89_8

Myslím si že si to dobre vymyslel, keby mám aj ja takého muža ako si ty že by mi kupoval parfémy, by som bola šťastná :-) Už ti aj prišiel?

ladimed

som rad ze si napisala ze je pekna ta vona, lebo som sa bal ze ci som vybral spravnu ale teraz uz trosku opadli zo mna tie obavy.. uz len pockat kedy pride.. kolko je vlastne dodacia doba?

Milo210

pozeral som si ten ich katalog a asi predsa len vyberiem a objednam jej tu s cislom 13, ale neviem sa rozhodnut. Asi to spravim tak ze teraz jej objednam tu 13ku a nabuduce tu 16ku a bude :-)