Bola so celkovej anesteze so zapalom hrdla.

Príspevok v téme: Bola so celkovej anesteze so zapalom hrdla.
aliana

Ale ja to mam chronicke aj zapal mandli aj hrdla. Ja som to zatajila a na internom vyšetrení mi do hrdla nepozerala. Ak sa mi to neda vyliečiť, tak by mi aj tak nemohli na to nič povedať a museli by ma operovať tak či tak no nie? Ake problemy mi to mohlo spôsobiť, nemusela som sa prebrať?, alebo prečo sa vtedy nemôže operovať, keď je napr angína?

zuzic

to ci si sa nemusela prebrat neviem, ale ved narkoza je pre organizmus sama osebe zataz a ked mas od choroby este oslabene zdravie...neviem co sa mohlo stat ved nie som lekar ale uz nikdy neriskuj.okrem ineho ja som v narkoze ani nebola chora a potom som bola hrozne slaba a unavena a to si neviem predstavit co by som robila keby som mala este aj zapal

aliana

Som sa nemusela prebrať? To prečo? Mne nič po narkoze nebolo, iba mi bolo chvilku zle, ale to je normalne. čo ak budem musieť ísť niekedy znova na nejaku operáciu čo sa robí iba v celkovej, čo potom?

delphia

ak si uz po, tak gratulujem, ze si to prezila. ak si pred, tak nech ta to ani nenapadne to zatajit a narkozu podstupit!
zahravas sa so svojim zivotom