Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozem byt tehotna???

cicúšik

ahoojky vieešš čo totiž celé to je velmi individuálne pretože ja som mala nechránený sex presne počas svojich plodných dní a aj som sa bála a už som si myslela že som tehotná lebo mi krámy aj mešklai viac ako 2 týždne ale naštastie to dopadlo dobre a neostala som tehotná, takže je to fakt individuálne!!! prajem veľa šťastia! a neprajem zažiť ten stres ked nevieš na čom si!!! pápáp :)))

nuzatak

hmm to hej,ale zase babatko je krasna vec:)a vzdy sa najde cesta ako prezit setko...hlavne potom ked zistis ci si,vysad antiku :D...a daj vediet ako to dopadlo budem rada:)

moje

tak mozno,by mi to az tak nevadilo.. s priatelom nam to celkom klape,ale horsie je to s prachmi.. sak v dnesnej dobe.. ach jaj.. :(

moje

tak vies,mam strach lebo som bola aj na krv a mam zvysenu sedimentaciu a to je aj pri tehotenstve.. tak mam trocha aj strach..ale sak uvidim... :)

nuzatak

:D,..ty to dako pozitivne pises...jo antibiotika ovplyvnuju ucinnost hak a znizuju ju,a su pripady ked tak vela zien otehotnelo..takze tak no..ale zase na 100% byt nemusis,tabletky maju nejaku ucinnost ,len..slabsiu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozem byt tehotna??? - Fórum - ZDRAVIE.sk