Laska neexistuje...

Príspevok v téme: Laska neexistuje...
danka smutna

Mam 23 a prave som z oblakov tvrdo dopadla na zem.Nikdy som si nechcela uzivat.Od 16 som mala jedneho priatela a planovali sme buducnost a byt navzdy spolu.A teraz je vsetko prec.Nic necitim.Nic ked ma pobozka,nic pri milovani.Mam ho tak velmi rada,tak co sa to deje?Chcela som aby to bol on,moj manzel,otec mojich deti,chcela som s nim zostarnut,..co robit?Spolu s tymto zistenim mi spadli z nosa ruzove okuliare.Nepoznam vztah kde sa dvaja nepodvadzaju,po rokoch uz to nie je laska,jedine co zostava su nadavky do tlstych a nudnych krav,ziadne noci plne vasne,ziadne knizne romany,ludia sa podvadzaju,su na seba hnusni,rozvody,rozchody,bitky o deti,..co sa to deje?Uz neverim na lasku,preco prave ja som nemohla byt ako v tych telenovelach,..stastni navzdy,..ale z druhej strany,..v telenovelach tiez neukazuju dvoch po 5-10 rokoch.. preco je svet tak strasne zly..

rony26

co som urobil?...proste z mojich reakcii a spravania bolo jasne co k nej citim (nepovedal som jej to priamo, lebo som tutmak)...ale prave preto pisem, ze to bolo jasne z mojho spravania a ona je inteligentna baba, takze urcite pochopila...povedzme ze na zaciatku to vyzeralo na obojstrannu naklonost, lenze od isteho casu je jej postoj ku mne chladny...ja som uz nemal sil len davat, kedze som nic nedostaval...z jej strany nebola snaha...volal som ja, sms-ky som vypisoval ja a aj som inicioval vsetky stretnutia...no inicioval, skor som sa doprosoval ci ju mozem prist pozriet a tak...vazne sa rozpravat nechce, nechce nic riesit a ja vobec neviem ako to vnima, ako vnima mna a toto cele...skusal som aj taku castu radu ako je ignorancia...ozvala sa...po troch dnoch

rony26

zuzic dakujem za snahu, lenze to je na dlhsie a ja musim teraz odist :-(...ale vecer to sem strucne napisem kde je problem

zuzic

ty rony nechci ma urazit:D ak je tu niekto z inej planety tak su to muzi. a co si urobil aby ste sa zblizili? nechcem byt dotierava len ti chcem pomoct kde je chyba

rony26

o tej poslednej vete by sa dalo polemizovat :-)...ale mas pravdu, uz si aj ja hovorim, ze nemam co stratit, pri najhorsom sa mozem strapnit...ale ked teraz mam stale oci len pre tu jednu...zatial cakam ci sa nerozhybe...ja uz viac spravit nemozem

zuzic

heh ty si naozaaj tutmak. myslis ze ked ju oslovis tak ta zje alebo co. sak vyskusas ju oslovit a bud ti to vide alebo urobis trapas.inac podla mojho nazora je velmi zlate ked chalani takto "trapkuju" a potom si ich ovela viac vsimam a su mi este sympatickejsi.a este nieco: neboj ziadna normalna baba ta prva neoslovi takze chod s humorom do toho alebo naozaj cakaj ze ti padne z neba :D sak dievcata nie su z inej planety

rony26

dakujem, lenze ja som taky tutmak :-), ze ja to velmi s babami neviem...akoze oslovit nejaku tak to sa mi smrti rovna :-)...no neviem, asi cakam, ze oslovia mna alebo ze mi nejaka padne z oblohy...a uz ked som si myslel, ze som taku nasiel, tak som zistil, ze ona hlada nieco ine...ale ved ja dufam, ze uz na mna pride rad coskoro...tak sa budem tesit na krajsie zajtrajsky :-)

zuzic

waw jaka poeticka dusa:D pozri len pekne rozmyslaj ako rozmyslas i keby si mal sam ist proti prudu tohto sveta.je vela zien ktore by za takehoto muza ako si ty dali naozaj vela a verim ze i ty najdes taku co si ta bude vazit

rony26

tak to som rad, ze je z toho prispevku jasne, ze nie vsetci muzi su bezcitni sviniari...lenze ja uz zacinam mat pocit, ze tak ako rozmyslam ja sa uz neoplati rozmyslat...lebo sa v tomto svete citim akysi strateny s takym zmyslanim...proste ruzove okuliare uz vysli z mody...lenze ja ich este nejaku tu sezonu nosit budem :-)