Laska neexistuje...

Príspevok v téme: Laska neexistuje...
danka smutna

Mam 23 a prave som z oblakov tvrdo dopadla na zem.Nikdy som si nechcela uzivat.Od 16 som mala jedneho priatela a planovali sme buducnost a byt navzdy spolu.A teraz je vsetko prec.Nic necitim.Nic ked ma pobozka,nic pri milovani.Mam ho tak velmi rada,tak co sa to deje?Chcela som aby to bol on,moj manzel,otec mojich deti,chcela som s nim zostarnut,..co robit?Spolu s tymto zistenim mi spadli z nosa ruzove okuliare.Nepoznam vztah kde sa dvaja nepodvadzaju,po rokoch uz to nie je laska,jedine co zostava su nadavky do tlstych a nudnych krav,ziadne noci plne vasne,ziadne knizne romany,ludia sa podvadzaju,su na seba hnusni,rozvody,rozchody,bitky o deti,..co sa to deje?Uz neverim na lasku,preco prave ja som nemohla byt ako v tych telenovelach,..stastni navzdy,..ale z druhej strany,..v telenovelach tiez neukazuju dvoch po 5-10 rokoch.. preco je svet tak strasne zly..

jamajka

Telenovely su vymyslene a nadidealizovane blbosti, kt. ta okracuju o cas straveny s priatelom a uprimnym rozhovorom :)
Laska urcite existuje, ale treba sa o nu starat, prikladat polienka, lebo vztah sa casom meni.Nic nieje same od seba.Prekvap priatela niecim a uvidis, ze sa budete obaja tesit.Dajte si pauzicku v noci a skuste sa rozpravat, ist niekam, kde ste neboli, uvarit, co ste nejedli.Skuste si podakovat za chvile, kt. ste mali a najst pozitivne veci.
Prajem ti ohnive polienko do vasej lasky, aby cim viac horelo, neznizujte sa na nadavky a vycitky.Uprimne si vyznajte svoje city.Drzim palce.
Ja mam nadherne manzelstvo a vazime si jeden druheho a tesime sa kazdy den na seba :)

jajka001_

ja som necitala nikdy tie trapne sladke romany, beriem zivot taky aky je, a telenovely sa podla mna pozerat nedaju. to radsej horory :) treba brat zivot taky aky je. ak ti tvoj drahy nadava do tlstych krav, tak sa nanho vykasli a nech si najde chudu kravu :))

Adulka

Tak veru NEMÁŠ PRAVDU. Láska existuje.. Prečo by sa mali všetci podvádzať? Sú aj páry, v ktorých sa obaja milujú aj po rokoch, tak možno ty máš zlú skúsenosť, ale to neznamená, že všetci sú takí..

leila

v tomto nemas pravdu , je vela parov, ktore sa aj po rokoch maju velmi radi, vychadzaju si dobre,ziadne bitky, rozvody, rozchody, a nadavky a urazky tam nie su...mozno si len natrafila na zle priklady takychto parov....