Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupiny, suchá pokožka hlavy

Príspevok v téme: Lupiny, suchá pokožka hlavy
limetka335

ahojte:) dúfam, že mi bude vedieť niekto poradiť... môj frajer má už dlhý čas na hlave ako keby lupiny - no nie sú to lupiny v pravom slova zmysle ale ako keby sa mu šúpala pokožka na hlave.. také biele sa mu ošupuje a veľmi ho to svrbí.. má to už viac rokov a skúsil veľa vecí ale nič mu nepomáha... ani kožná mu nejako pomohla, tak teraz má ísť k inej... chcem sa vás ale spýtať či by ste mi vedeli poradiť nejaký šampón, domáci zábal alebo niečo podobné čo by mu mohlo poradiť... dakujem za odpovede:)

kvietok369

Ak by mal niekto problém so suchou pokožkou tak:kúpte obyčajný olivový olej na varenie a vždy pred umytím natriet celú pokožku .Ďalej v lekárni tabletky ktoré obsahuju kvasnice ,najlepšie prírodné.Vlasy umývajte head and shoulders a nefenujte a ani nepoužívajte kondicioner.stále premastujte pokožku.
Dúfam že Vám to pomohlo!

majbeli

ja som skušala rozne veci z lekarne a nič mi na to nepomahalo,kupila som si obyčajny šampon garnier fructis prosti lupinam vlasy treba navhličt studenou vodou a zmyvat teplou,problem po 3 umytiach zmizol :)

Saška

Dobrý den Mám Suchu Pokožku A mám Lupiny a nič sa stým nedá robiť Umyvam si Vlasy Nedelu :) Vždy A Dávam Nato olej a nič nemohli by ste my poradiť prosim Vás Dakujem .

bellinka

limetka , mojmu priatelovi ktory mal tiez taketo problemy zabral z vela samponov vichy sampon je fakt super odkedy ho pouziva tak nema vobec ziadne problemy , odporucam vyskusat

Bebe45

Chcem sa Vás spýtať ak sa u vás vyskytne problém napr. suchá svrbivá pokožka, suché lupiny vo vlasoch alebo aj príznaky psoriázy na koži kde vyhľadáte prvú pomoc? sú to výrobky z drogérie, návšteva lekárne alebo okamžite navštívite kožiara?

Bebe45

ja som mal rovnaký problém ako sa opisuje v úvode. Nešiel som ku kožnej,ale v lekárni mi poradili upokojujúci šampón PSORISTOP a PSORISTOP dermo krém . Účinnou látkou je extrakt z mahónie cezmínolistej, ktorý mi už po 2 dňoch upokojil svrbenie a lupiny sa mi postupne strácali a netvorili sa nové. Asi po mesiaci mi zmizli aj červené fľaky na pokožke hlavy. Je to novinka na trhu a sú fakt účinné a neobsahujú žiadne dráždivé látky ako sú v bežných kozmetických výrobkoch.

ajaad

mne behom jedneho dna pomohol selsun blue tam je selen v tom šampone... treba ho nehať 5min pôsobiť zo začiatku ma uplne palila aj chladila hlava zaroven a hned som videl vysledky a neskôr už ma hlava tak nepálila takže tu kožu mi preliečilo... tiež ked som si spotil hlavu ma pichalo až svrbelo na hlave čo je z toho že mam v pokožke rozmnožené mikroby ktore najme v zime pod čiapkami je im fajn... a som si aj ostrihal vlasy na 5mm čim som ich prevzdušnil..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupiny, suchá pokožka hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk