Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove?

Príspevok v téme: Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove?
salka

Pomôžte mi vybrať skvelé kaderníctvo v Bardejove. Osobne som bola spokojná, keď som si bola dať podstrihnúť končeky v kader., čo je v Hypernove a to nie len raz. U mňa jednoznačne jednotka v Bj. Čo sa týka negat. skúsennosti, tak moje sympatie si vôbec nezískalo kaderníctvo, kt. je ako sú verejné wc (pri katovom dome) a vo dvore. No neviem presný názov. Sú tam dva, ale tak ja myslím to, čo je v tej menšiej budove.

Vikiqqw

To kaderníctvo pri katovom dome je podľa mňa super.Ta teta je veľmi milá a aj komunikatívna a kozmetička je ešte lepšia podľa mňa top.

klara00

Dobrý deň, pre mňa je najlepšia kaderníčka v okolí Bardejova, konkrétnejšie v Beloveži Kaderníctvo Svetlana. Nájdete ju tu sk-sk.facebook.com

Hasici

Skvelá kaderníčka. Milá sympatická a ochotná super strih. To je kaderníctvo smajlik, taka je aj pani kaderníčka cítil som sa ako u vlastnej a to som bol u nej prvý krát. Je to v Bardejove pri kauflande. Odporúčam

TRISH12345

Dobrý deň, nevie niekto o niekom čo robí africké vrkôčiky alebo nejaké kaderníctvo v BJ
Vopred ďakujem :D

sendi42

awojte baby mohli bi ste mi poradit dobru kadernicku v bardejove v maji mam svadbu a neviem do ktoreho kadernictva mam ist dakujem

Majinka16

Ahojte - nemáte niekto číslo na bardejovské kaderníctvo v Hypernove? Našla som len samé neexistujúce a nefungujúce kontakty. Vopred ďakujem.

kikuška

Smejem sa a bavím,do kaderníctva v Hypernove chodí celá naša rodiny,aj moje známe ktorých nieje práve málo otázka,prečo to tak je?je to kvalitné kaderníctvo so špičkovými službami s profesionálnov kvalitou,v Bardejove som vyskúšala všetko možné,ale asi sa opakujem,kaderníctvo v Hypke je pre našu rodinu a moje známe jednoznačne TOP !!!

salajka

ahojte, vedeli by ste mi poradit dobru kadernicku v Bardejove, prip. kontakt na nu? chystam sa tam vo februari na svadbu a potrebovala by som pekne ucesat a kedze som z opacnej strany SVK, ziadne kadernictvo tam nepoznam.dakujem :)

filomena661

ja som si to "svoje" kaderníctvo našla. Je to kaderníctvo Marianna na námestí oproti kostolu vo dvore :)Super práca, dobre poradia a hlavne také domácke prostredie :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove? - Fórum - ZDRAVIE.sk