Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove?

Príspevok v téme: Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove?
salka

Pomôžte mi vybrať skvelé kaderníctvo v Bardejove. Osobne som bola spokojná, keď som si bola dať podstrihnúť končeky v kader., čo je v Hypernove a to nie len raz. U mňa jednoznačne jednotka v Bj. Čo sa týka negat. skúsennosti, tak moje sympatie si vôbec nezískalo kaderníctvo, kt. je ako sú verejné wc (pri katovom dome) a vo dvore. No neviem presný názov. Sú tam dva, ale tak ja myslím to, čo je v tej menšiej budove.

Dunka

Ahojte,chcem sa podeliť o včerajší zážitok u novej kaderníčky. Keďže moja kaderníčka,ku ktorej chodím už päť rokov, je na materskej,skúsila som novú.... dohodli sme sa na strihaní a farbení. Pri platení som ale zistila,že mi robila vlasovú starostlivosť,o ktorú som nežiadala a o ktorej ma vôbec dopredu neinformovala.... Platila som 71 eur... A bez bločku,lebo s ním by to bolo podľa jej slov ešte drahšie.... Vyhovorila sa na to,že svojím zákazníčkam túto kúru dáva automaticky a pozabudla sa ma na to spýtať....Lenže ja som bola nová zákazníčka... Tak ak sa budete rozhodovať kam ísť či neísť.... Určite neodporúčam Kaderníctvo Hanka Radničné námestie 12....

Vikiqqw

To kaderníctvo pri katovom dome je podľa mňa super.Ta teta je veľmi milá a aj komunikatívna a kozmetička je ešte lepšia podľa mňa top.

klara00

Dobrý deň, pre mňa je najlepšia kaderníčka v okolí Bardejova, konkrétnejšie v Beloveži Kaderníctvo Svetlana. Nájdete ju tu sk-sk.facebook.com

Hasici

Skvelá kaderníčka. Milá sympatická a ochotná super strih. To je kaderníctvo smajlik, taka je aj pani kaderníčka cítil som sa ako u vlastnej a to som bol u nej prvý krát. Je to v Bardejove pri kauflande. Odporúčam

TRISH12345

Dobrý deň, nevie niekto o niekom čo robí africké vrkôčiky alebo nejaké kaderníctvo v BJ
Vopred ďakujem :D

sendi42

awojte baby mohli bi ste mi poradit dobru kadernicku v bardejove v maji mam svadbu a neviem do ktoreho kadernictva mam ist dakujem

Majinka16

Ahojte - nemáte niekto číslo na bardejovské kaderníctvo v Hypernove? Našla som len samé neexistujúce a nefungujúce kontakty. Vopred ďakujem.

kikuška

Smejem sa a bavím,do kaderníctva v Hypernove chodí celá naša rodiny,aj moje známe ktorých nieje práve málo otázka,prečo to tak je?je to kvalitné kaderníctvo so špičkovými službami s profesionálnov kvalitou,v Bardejove som vyskúšala všetko možné,ale asi sa opakujem,kaderníctvo v Hypke je pre našu rodinu a moje známe jednoznačne TOP !!!

salajka

ahojte, vedeli by ste mi poradit dobru kadernicku v Bardejove, prip. kontakt na nu? chystam sa tam vo februari na svadbu a potrebovala by som pekne ucesat a kedze som z opacnej strany SVK, ziadne kadernictvo tam nepoznam.dakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká je tá naj kaderníčka v Bardejove? - Fórum - ZDRAVIE.sk