Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco sa pozera dolu?

salka

súhlasím, porozprávaj sa o tom s ním. komunikácia je vo vzŤahu veľmi dôležitá a ak tá zlyhá, tka upadá celý vzťah. nám ostatným je Tˇažké zdôvodinť prečo to robí. veď ho ani nepoznáme, tak o to je to ťažšie. aj keDˇti už niekto zareaguje, tka to nemusí byŤ ten skutočný dôvod. preto si myslím, že najlepšie urobíš, keĎ sa ho na to opýtaš. proste v kľude, v pohode, bez nátlakov.

alz-bee

jandrea: asi najlepsie bude, ked sa ho to nabuduce spytas,ze v com je "problem"..respektive mu povies, ze ti to je divne, ked ti nepozera do oci..

alz-bee

fergie-bep: ver tomu, ze pubertu mam za sebou...proste som jej normalne povedala moj nazor, ze co moze byt vo veci, tak lebo niektori chalani v puberte, ked este len zacinaju s babami, sa casto hanbia, ked sa im postavi pri bozkavani a len to sleduju, ze ci to moc nevidno..a kedze som nevedela, kolko maju rokov,tak som jej to napisala...
Ved jej teda ty porad, ked moj prispevok je trapny...

fergie - bep

alz-bee

sa pozera dolu, aby zistil, ci vidno, ze mu stoji penis

trapny prispevok. neber to v zlom, ale mi to pride tak, ze ty si v puberte.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco sa pozera dolu? - Fórum - ZDRAVIE.sk