sex s mladším

bubyna

M26 .... prepac.. nejdem sa hadat.. ale ja nemam skusenosti s mladsimi chalanmi... ked som bola mladsia. myslim tym okolo 15,16, alebo tak. poznate tie roky.. no tak vzdy som mala chalana okolo dvadsiatky... tak preto sa cudujem, ze ako ona v 21 dokaze chodit s 17 rocnym chalanom...ja mam medzi recou tiez 21 a moj priatel ma 27.... chodim s nim treti rok...

M26

neviem, ja ked som mal 17 prachy som vzdy nejake mal, v tomto problem nevidim, ja nie !! Si zober ,ze prachy idu odniekial stale, narodky,meniny,vianoce, velka noc,vreckove, nejake brigady atd...BTW: a urcite si aj ty chodila niekedy so 17-18rocnym a to by ma zajimalo ako to medzi vami fungovalo, preboha mohol ta pozvat na veceru? alebo niekam? teda obdivujem ta,ze si to zvladla :)))

technécium

prečo myslíš, ak chodí 17 chlapec so staršou babou je kink v kolektíve, staršou približne ako má on, nie, a o to mu ide...nič viac, nič menej

bubyna

M26 ..... no kam by si ma poslal, co??? no ved povedz,.... spytala som sa ci ju moze vobec pozvat na veceru... tak o com to tu trepes?? narazam hadam hned na miliony,? alebo o co ti ide... to co ja od svojho partnera dostavam to mu aj davam..... neriesim peniaze.. ale niekedy nie je naskodu potesit priatelku. nemam pravdu??? a 17 rocny chlapec to len tazko spravi... TECHNECIUM..

M26

tazko hodnotit pokial oboch nepozname, ale ja v tom nevidim problem...keby mal 13 alebo 14 nic nepoviem...Podla mna 17-21r. ludia mozu mat k sebe blizko ,preco nie...Staci aby bol on trosku vyspeli a pohoda...

technécium

možno jej to vyhovuje, chápeš je sama nevyspelá rozumovo, je špatnejšia, potrebuje mať určitú nadvládu a veci pod kontrolou a to nájde len u 16-17 ročného puberťáka a cíti sa samozrejme obdivovaná, štýlom akým obdivujú chlapci tohto veku-aké jednoduché...

M26

Optimista: "Nepoviem, ked ma zena 55 a jej zajko 35. Tam uz by som porozmyslala".

Neviem nad cim,je overene ,zev posteli to nejlepsie funguje prave vtedy ,ked ma zena okolo 40-55 a partner o 10-15r viac...A preco? To je jednoduche zena je na sex. vrchole okolo 40rokov a muz okolo 25-30.
Jedno poviem narovinu, kazda zena ktora si bere starsieho chlapa o 5 a viac rokov,si najprv mysli ,jak s tym krasne vybabrala, ma zabezpeceneho chlapa, fin. nezavisleho atd...Ale vsetko sa to vrati ked muz dosiahne 50-55rokov,zena bude vtedy na vrchole, ale ten jej starky bude akurat tak cumet do bedne,bude nudny, usadeny atd...Sam poznam par takychto parov, zeny to neskor lutuju,ale ked sa beru z rozumu, alebo kvoli prachom a lahsiemu zivotu tak tak im treba...BTW: pozri sa na bubynu, prve co ju zajima je ,ci ten tvoj 17r. ma prachy, keby som bol hulvat tak ju poslem...
Fandim zenam ,ktore uprednostnuju skutocne uzivanie ,pred majetkom a prachmi.A hlavne nepozeraju na to co si mysli okolie...ende.

bubyna

optimista ty mas 21 a pritel len 17?? prepac,,,,,, ze sa tak priblblo pytam... ale.... ako to dokazes,? vies.... neprekaza ti absolutne nic?? tie jeho skolacke reci a tak. vies.. ze si musi ulohy robit a -.... ze je zavysli na rodine,? na maminke,??? juj..porozpravaj.... prepac ked sa ti zdam teda debilna ale pre mna samu by ma to zaujimalo ze ako to medzi vami funguje... moze si dovolit pozvat ta na veceru??? alebo niekam??? ved nezaraba.. teda obdivujem ta..

Optimista_dozaista

toto bola tema zalozena z nudy alebo zo srandy? Co znamena mladsi partner? O 20 rokov mladsi partner alebo o 4? Heh. Nechcela som ta tymto urazit, ale vekovy rozdiel partnerov pri sexe hra malokedy velku ulohu. Nepoviem, ked ma zena 55 a jej zajko 35. Tam uz by som porozmyslala. Ja mam 21, priatel coskoro 17. Sme skoro rok a pol spolu a ziadny problem nebol.