Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bez prednych zubov???

Príspevok v téme: bez prednych zubov???
mairim123

Dnes aj včera som bola u zubára a okolo predného som mala hnis...okrem toho, že to rezal, aj dnes, a vytláčal mi ho, (myslím, že tam ešte niaky je alebo to je také opuchnuté, uz sama neviem), predpisal mi dalacin C. antibiotikum. Prva otazka:
1. moze ten liek vyliečit to male lozisku hnisu co tam ostalo alebo zas treba ist za nim nech to vytlačí?
2. kedze som bola na rontgene a oba predne aj jeden vedla nich, majú mrtve nervy tak co to vlastne znamena. ze mi vypadnu alebo scernaju? on tvrdil, ze ked sa to dobre spravi, tak nie, no ale ja neviem. ani jemu ani mne nejde do hlavy ako moze mat 19r. dievča predne zuby mrtve.

house

Mrtvy zub zistite velmi jednoducho prilozte si na neho nieco ladovo studene ak Vas nezaboli je mrtvy.Aj ja mam v predu mrtvy ocny zub je zltejsi ako ostatne, ale ja uz mam 55.Chybaju mi
len dve stolicky.Je to zase o genetike nic si z toho nerobte.Keby som
mal tolko vlasov ako mam zubov tak som frajer...Ak sa Vam robia tie hnisave loziska tak odumru aj nervy, mam jednu znamu ma to iste a v v 40 tke ma komplet
protezu.S tym neurobite nic.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bez prednych zubov??? - Fórum - ZDRAVIE.sk