ORGAZMUS A MASTURBACIA - pomoc

Príspevok v téme: ORGAZMUS A MASTURBACIA - pomoc
damelina

Ahojte.Chodím s priateľom 5 rokov,milujeme sa viackrát za týždeň, ale keďže ja som ešte nikdy nezažila orgazmus, v poslednej dobe milovanie vobec nepotrebujem. Ja viem, ze vam je to podaktorym urcite smiesne, ale ja som fakt nezazila ani ten klitorialny orgazmus. Ked ma zacne po klitorise hladkat...alebo tak viete...tak len sa zacnem trochu triast...a vobec mi to nerobi dobre, naopak...robi ma to nervoznou...lebo neviem,kedy ten vrchol ma prist, a ako sa vlastne ten vrchol prejavi. Vaginalny orgazmus ...to vobec neviem co je. Myslim, ze moj partner je v sexe velmi dobry... naozaj sa snazi, mysli na mna...snazime sa to spolu riesit aj inymi polohami, ale stale nic. Uz som z toho zufala. Rozmyslala som, ze ci to nie je tym, ze som v podstate nikdy nemasturbovala...teda skusala som to par razy,ale vzdy len tak beznadejne.., takze ci to neovplyvnilo to,ze nedosiahnem orgazmus.Poradte mi, co mam robit, ako to mam robit. Dakujem za uprimne rady, mozte aj na moj mail. Diky.

janosik

skus najprv sama, co ti robi dobre. a neboj sa, ked to pride, budes to citit. inak, neni trochu neskoro to riesit po piatich rokoch?