ked priatel tuzi po inej

Príspevok v téme: ked priatel tuzi po inej
lucya

Ahojte, vcera sa so mnou chcel priatel rozist kvoli tomu, ze sa boji ze ma podvedie. ze ma strasnu chut vyskusat sex s niekym inym..., predo mnou nikoho nemal, ma 24 rokov, a nevie co ma robit. ze ma nechce zranit, lebo ze by sa mi potom uz nevedl pozriet do oci..., strasne plakal ked mi povedal ze sa chce rozist, a nevie co ma robit, ze ked ho chyti depka, tak keby mal prilezitost tak ma urcite podvedie..., ostatni chlapi ako ste na tom? mate podobne pocity? zatial to nespravil a to sme spolu uz takmer dva roky, a skoro rok spolu zijeme, sexu mame habadej, niekedy aj 3krat za den..., fakt neviem co mu este chyba

vychodniarka

no baby, nielen chalani maju chutky skusit nove masko v posteli, ja som baba a posledny mesiac mi akoby strelilo v hlave, a mam taku chut na jedneho kamosa, ze vzdy si poviem, kebyze nemam chalana, uz s hentym spim..(aj on ma chut na mna) len potom si uvedomim, ze ja o mojho nechcem prist, je uzasny vsetko perfektne, dokonaly, eňo ňuňo... len proste nikdy som neskusila nikoho ineho, laka to nenormalne (ani on nemal inu)
tak si myslim, ze sme este prilis mladi a hrame sa na dospely vztah...mozno hlupo napisane, ale myslim tym, ze mladi sa maju vybujačit za mlada, aj baby aj chalani, poskusat rozne "druhy" a tak sa zacat hrat na vztah s niekym...
sme spolu cez 3 roky, a rok a pol spolu zijeme...ale take zmatene myslienky som mala na zaciatku tejto mojej "krizy" aj nad rozchodom som rozmyslala, neprajem to nikomu
odkaz pre mladych: sexujte jak kraliky, uzivajte si mladosti, az potom si zaobstarajte polovicku (len kebyze to tak jednoducho aj v zivote ide, ach co uz)

dionee

Tak si najdite babu do trojky uzi je si aj on aj ty... Podla mna s priatelom je to naj riesenie... Ani moj priatel nikoho predomnou nemal a keby niekoho taaak moc chcel tak jedine do trojky...
Je to lepsie riesenie ako neznicit vztah

cheekee

Nooo...tato diskusia mi akoby skocila do cesty v ten spravny cas. Pred dvomi tyzdnami mi totizto moj priatel oznamil, ze by chcel aj inu v posteli (som jeho prva, onje moj takisto)...chcela som pauzu,lebo sme mali dlhsie problemy, tak sme si ju dali. Na druhy den mi vsak hrablo a napisala som mu smsku, ze chcem rozchod, ze to s nim uz nevydrzim...a hned vliezol inej do postele.
Teraz sme spolu a vsetku vinu hadze na mna...povedal mi aj dost hrozne veci, ktore tu nebudem rozpytvavat, ale je to presne to, co mas aj ty. A nechcem strasit, ale chlapi su fakt svine! cest vynimkam...no co sa tyka sexu...bozemoj! radsej skusenejsieho...a mala som podobne myslienky ako ty, co ak to spravi, ale evd am miluje, zisti, ze som opre neho jedina, ze s inou by to nebolo ono...aj ten moj je ctlivy, mali sme pekny vztah...no teraz ako sme sa dali ZNOVU dokopy, je to take divne...
spolu sme uz 2 roky...a nechcela som zahodit tie roky, bala som sa ich zahodit a zacat budovat vztah s niekym inym odzaciatku...
no neviem, ci som urobila dobre...
ale zelam ti, aby si rychlo uvedomil, ze SEX BEZ LASKY JE NA PRT!

Mman

je to zaujimava tema... ked sa na to pozrem z mojej strany,tak vztah je o dvoch, ked niekto hlada nieco ine, tak to neni len v tom ze by chcel nieco ine vyskusat...ale v tom ze mu nieco chyba...a nemusi to byt prave sex... tymto myslim vztahy ktore uz nejaku dobu trvaju a presli si svojim..

alzbee

jjjjjj: a on sam ti tvrdil, ze ty si jeho prva alebo si si to len myslela?...az ti v tom klamal, tak nechapem, aky mal k tomu dovod, lebo ved podla mna je to uplne normalne, ked sa niekto da dokopy, ze pocase pride na otazku.kolko si mal/a sexualnych partnerov? a naco v tom klamat a hrat sa na pannu/panica?...myslim, ze tvoj priatel patri skor ku vynimkam v tom klamani...a vlastne ti mohla klamat ta baba, co ti to tvrdila. I ked teda neviem z tych par riadkov, ako to bolo presne..

jjjjjjjj

katulienke...to by som fakt chcela vedieť či si uňho fakt prvá..ja so svojím chodím vyše dva a pol roka a až doteraz som si myslela že som jeho prvá a aj vyzeral taký tichší a nakoniec som sa dozvedela od inej že s nou chodil tak inak..takže ja už slovám neverím...by som si to overila

prepáč som si pomýlily prezývku

kutulienka

Mam partnera uz treti rok u ktoreho som tiez ta ,,prva,, a vlastne aj o u mna, mame samozrejme tazke chvile, a stale sa mi v hlave preblysne, ze co ked raz kvoli tomu ze ma len mna bude mat chut aj na inu, ale neriesim to nejako extra, ked to spravi, uvidi co spravil, ale ja tu uz pre neho nebudem, velmi ho milujem, asi by sa mi zrutil svet, keby mi take daco spravilale cloveku nerozkazes a ked u chlapov prevladaju zvacsa tie pudy ako tu casto citam, tak sem asi prestanem chodit (: toto forko mi vytvara fakt skleslu naladu.