ked priatel tuzi po inej

Príspevok v téme: ked priatel tuzi po inej
lucya

Ahojte, vcera sa so mnou chcel priatel rozist kvoli tomu, ze sa boji ze ma podvedie. ze ma strasnu chut vyskusat sex s niekym inym..., predo mnou nikoho nemal, ma 24 rokov, a nevie co ma robit. ze ma nechce zranit, lebo ze by sa mi potom uz nevedl pozriet do oci..., strasne plakal ked mi povedal ze sa chce rozist, a nevie co ma robit, ze ked ho chyti depka, tak keby mal prilezitost tak ma urcite podvedie..., ostatni chlapi ako ste na tom? mate podobne pocity? zatial to nespravil a to sme spolu uz takmer dva roky, a skoro rok spolu zijeme, sexu mame habadej, niekedy aj 3krat za den..., fakt neviem co mu este chyba

lucya

dakujem baby z apovzbudenie....., no zatial ostavame spolu a rozhodnutie bude hlavne na nom, ja by som momentalne psychicky sama vela veci nezvladla, potrebujem aspon aku taku oporu, ale ak to bude chciet tak strasne inu, tak nech ide, neako sa s tym snad vyrovnam, aj ked by som lutovala jeho, stratil by domov, istotu, nezvladal by dalej zit " normalne", poznam ho. cas ukaze, staja nas aj , tak uvidime, v juni nam konci, a neviem ci ho predlzime...., cas ukaze...., zatial sa normalne rozpravame, je citit ze sa nieco stalo, nemilujeme sa, objatia a bozky su zriedkavejsie a tak, no uvidime

lucya

BUBINA, a myslis ze by to bolo take lahke? no neviem....neviem ci by som to vydrzala, a mam pocit ze sa potom vsetkom trocha spamatal, sex neziadal odvtedy, comu dost dobre chapem, a neviem ako to bude dalej, zatial sa o tom neche bavit, dam mu cas nejaky a uvidime,...., a na ten sex by som ani nemala naladu, takze asi to aj tak dopadne ze nic nebude.....

lucya

Ahojte, cmuq vobec sa nesnaz porovnavat nas dvoch s vami dvoma, neries to a uzivaj si kazdu chvilu vasho vztahu pokial je krasny a pokial ste spokojny, neries to, lebo si to zbytocne pokazis, vobec to tak nemusi byt, nedeptaj sa pokial nic zle nepride....
sarah, urcite by bolo lepsie ab ysi to vyriesil s najakym kamosom, ale pokial nema s kym, tak to nezostava na nikom inom ako na partnerovi...
a my dvaja sme boli od zacitku zvyknuti o vsetko sa rozpravat...
LEERKA, tak to bude len o tom ze toho ma proste vela, ja napriklad tiez velakrat nemam chut sa milo tvrarit a usmievat, ked len lietam sem a tam, spim 4 hodiny denne...., to si nic z toho nerob, hlavne ze je sikovny, a ze si ho ludia vazia..., bud na neho pysna, a podporuj ho, to je moj nazor, neviem, ja toho svojho stale podporujem, ma toho strasne tiez strasne vela....a ta trojka, no ja by som asi tej druhej babe vyskrabala oci a aj jemu keby vidim ako sa jej dotyka a tak...., som ziarliva a nevydrzala by som to, dost mi to dnes lietalo v hlave, ale prisla som k tomuto zaveru,...takze nic pravdepodobne nebude

bubina

ahojky LUCYA.... prepac ze budem taka drza, a dovolim si reagovat na tvoj prispevok aj bez toho aby som si precitala, co ti radili ludkowia predo mnou, ale chcem ti povedat co mi tak zacalo behat po rozume hned ako som si ten prispevok precitala.... skratka mu NEDAJ..... ked s nim sexujes, tuzi po inej...a ty si este taka oddana, ze sa s nim milujes,?? ja viem ze ho lubis, ale to co ma byt? no tak ked tuzi po inej, tak nech za nou ide..... ty s nim skratka prestan spavat..... ked mu tyzden nedas, sak on si rozmysli ci pojde za inou... ta bude na kolenach prosit aby ste sa milovali.hovoris ze to mate aj tri krat denne,,,, no asi je moc narocny chlapec.. skratka mu nedaj.. a vybavene.. sa spamata a dolezie...

leerka

LUCYA no vies, on ma asi take sproste obdobie teraz, je stale praci, od rana do vecera, sedem dni v tyzdni, ani vikendy nema volne...vo stvrtok si zobral volno, aby sme povybavovali neake veci a v kuse mu zvolil telefon uz to islo na nervy aj mne , nie to este jemu....jednoducho, ked tam nie je, mam pcit, ze sa bez neho nepohnu...ale to mozem byt na neho len hrda...:-) takze mozno aj preto je taky vselijaky teraz...napr vcera ked priseil domov, tak bol zase taky milunky ku mne, tak neviem.... no a k tej trojke sa este vyjadrim....viem, ze moj jpraitel by teiz chcel vyslusat trojku, samozjrejme, ze s dvoma babami, teda ja a neaka ina, ale mna to nelaka...neviem preco, ale on to vie, a toleruje mi to... ale raz sme mali ist do trojky este s jednym chalanom, ale tesne predtym som to stopla a urobila som dobre.... nikdy by som si to neodpustila, pripadalo by mi to ako podvod a ak by sme to urobili, viem, ze na oplatku by cakal trojku s dalsou babou, kedze ja by som si uzila s neakym chalanom...ale ja by som sa nemohla pozerat, ako naklada neaku inu...to by som nedokazala...takze my to mame vyriesene tak , ze sex mame iba my dvaja spolu :-)

sarah

takze je lepsie mu o tom porozpravat? :D nie je lepsie si to riesit sama alebo s kamoskou? ozaj je partner ten vhodny objekt na tieto polemiky? nevadi, nemusis suhlasit. Mozno uvidis neskor.