Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nazor na ALOE

jaja-jaja

s alebo z - nejedná sa o predložku gramatickú, ale o výrobok, ktorý je vyrobený čiste z aloe. Výrobok vyrobený s aloe je produkt kde je len určité množstvo aloe. Produkty, ktoré boli ponúknuté mne a užívam ich si spoločnosť sama pestuje aloe a preto sú "Z".

jaja-jaja

Ja osobne mám veľmi dobré skúsebnosti nie s produktami "S" ALOE, ale "Z" Aloe.
Pomoli mi produkty pri probléme s rankou na krčku maternice, pri očných problémoch, a pomáhajú aj pri diagnóze ako je skleróza multiplex, pri otvorených ranách ako napr. dekubity, pri žaludočných problémoch, pálenie záhy, tiež herpes ako je spomínané. Pomáha tiež pri problémoch s močovým mechúrom a takto by som mohla pokračovať, pretože užívame doma tieto produkty už 2,5 roka a tiež moji známi.

bio

pila som Aloe Vera Natur po chemo, precisti organizmus a posilni imunitny system. Teraz viem poradit za akciovu
cenu.

alz-bee

Kamos si kupil normalne kvet aloe vera, z ktoreho odrezaval listy a stavu z nich si nanasal na genitalne bradavice a pomohlo mu to!

lucya

no ja na herpes pouzivam nieco ine, a ucinnejsie, aspon mne sa tak zda...., ale ten sprej aj na bolest hrdla a tak....,

samliova

Som rada že niekto reaguje. Poznám ten sprej aj koncentrát-gel z aloe je super.
Herpes na pere vylieči za 2 dni!!!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nazor na ALOE - Fórum - ZDRAVIE.sk