Chcela by som schudnúť..

Príspevok v téme: Chcela by som schudnúť..
jahodka1169

Ahojte, mám 19 rokov 170cm a 70kg..a chcela by som schudnúť..lenže neviem ako..skúšala som všeličo..nejesť, cvičenia..lenže problém bol v tom, že nemám pevnú vôľu..vždy keď som začala..po pár týždňoch som to vzdala..rozmýšľam, že by som si kúpila aj lieky na chudnutie lenže mám strach, že schudnem a potom všetko naspäť priberiem..
A preto potrebujem od vás pomoc..chcela by som schudnúť a veľmi a neviem čo mám robiť..som už zo všetkého bezradná..=((((
Poraďte mi prosím...

medulienocka

len nechudni prisnou dietou, ako ja.. sice som pekne schudla, ale nemam prsia!! tak velmi by nezmizli, keby som normalne jedla !! aaa... ale aj som cvicila.. ale jeden tyzden som jedla normalne, druhy uplne skoro nic.. a to bola chyba!!

jaja_jaja

Zmeny v spôsobe stravovania
•jedzte menej tuku (optimálna je strava s maximálne 30%-ným obsahom tuku) •znížte množstvo kalórií, ktoré denne konzumujete (optimálne je zníženie o 500 - 600 kalórií denne) •jedzte 3 nutrične vyvážené jedlá denne + nízko kalorické desiaty s nízkym obsahom tuku. Vynechávanie jedla spomaľuje chudnutie!

giba

cawko ... neve my nekto poradit ??? som sportovec .... volejbal hram uz 7 rokov a zatial mi to ide az velmi dobre ... som spokojny so svojimi vysledkami ... ale prisli uz vysie kategorie a tam potrebujem aj inu vysku aku mam teraz ... teraz mam 173cm a mam 17 rokov .... je nieco hoci co na podporu rastu ??? PLS

suzen_

-treba jes 5 krat denne
-treba pit minimalne 2 litre cistej vody
-treba sa hybat aspon 3 krat do tyzdna
-treba mat vyvazeny jedalnicek ziadne take ze nejedenie alebo iba ovocie a zelenina
-treba zmenit celkovy zivotny styl a netrapit sa nezmyselnymi dietami