Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť ladvín

Príspevok v téme: Bolesť ladvín
ladvinka

Prosím vás, mala som zápal močového mechúra, už týždeň beriem antibiotika, močový mechúr už nebolí, ale začali ma bolieť ladviny, mám na nich teplý obklad celé dni, pijem čaje a dávam si algifenové kvapky, no aj tak stále bolia, v stredu som bola aj u urológa a povedal mi, že som OK, to zvyknú ešte takto dlho bolievať ladviny? Nemáte s tým niekto skúsenosť prosím vás? Včera ma tak boleli, až sa mi hlava z toho krútila.

ajja111

co to znamena ak mam bolest, az take ostre pichanie po pikantnom jedle?? viem ze mi asi skodi, ale co sa mi moze stat, mam nieco s ladvinami??

ladvinka

NO ale mna boleli uz aj predtym, minulu sobotu som bola na pohotovosti a poom ma začali bolieť ladviny, tak som išla aj k lekárovi a ten ma poslal utológovi, no a ten mi robil aj sono a povedal, že to mám vporiadku, tak ja teda neviem:(

delphia

nakolko je dnes piatok a pred nami vikend, tak si uz mala byt dnes u lekara. nie je vylucene, ze zapal postupil vyssie na oblicky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť ladvín - Fórum - ZDRAVIE.sk