Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka Canesten na vkladanie do pošvy

simp

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je normálne ak ta tabletka začne po 1dni ako keby vytekať. Tým chcem povedať,že nachadzam na nohavičkach vytok v ktorom je konzistencia tej tablety .

titi...

Ináč ani ja som si nevšimla aký je rozdiel medzi Canestenom,Clotrimazolom.Však aj Canesten je clotrimazol.Doktorka stále mi hovorí nech mám doma Canesten pre prípadný problém.Pritom ked k nej idem vypíše Clotrimazol aj čípky či tabletky alebo aj krém.

c´est la vie

No neviem,ak je to silnejsi zapal posvy,tak ti urcite nepomoze.ja si ho preto uz nedavam ani predpisovat,lebo zbytocne stratim tri ci kolko dni...skusila by som nieco ine.mne pomahaju ine vaginalne tabletky Clotrimazolum...spytaj sa gynekologa.

alz-bee

tena: akurat predvcerom som si bola tu tabletku kupovat a ohladne pouzitia pri tehotenstve a kojeni tam pisu iba tolko, ze musi o tom rozhodnut doktor...

tena

farmaceutka, prosim ta a moze sa vaginalna tableta cenesten 500 mg pouzit v tehotenstve???/aj od ktoreho tyzdna/
a myslis ze zaberie i na streptokokaB?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka Canesten na vkladanie do pošvy - Fórum - ZDRAVIE.sk