mladsie holky

Príspevok v téme: mladsie holky
hmm

ja vam ani nevim ale nahodou som sa dal dokopy so 17 rocnou holkou bola to moja prva a to mam 22 no nakoniec ma nechala na presviedcanie jej rodicov ale odftedy sa mi velmi pacia take mlade ja len nevim lebo ju som naozaj miloval ale ked vidim ine take mlade tak je mi to jedno a mam chut si nejaku nabalit co si o tom myslite???

schelby

hmmm ja som nemyslela len rozmyslat o rodine, ide o to, ci by si ju uz aj chcel, co urcite si myslim, ze dievca v 17tich mat dieta este nechce. TAk jasne ze nad rodinou sa asi zamysli kazdy v mladsom veku, ale skor som to myslela, ze v tomto veku ci chciet. Neviem ci ma chapes ako to myslim. Lebo vies v 17tich som sa aj ja zamyslala, ze hej chela by som dieta,ale jedneho dna nie vtedy. Ale v sucasnosti by som to dieta vazne aj chcela mat, ak chapes co tym chcem povedat.

lonely.rider

tak ono to nie je o veku, ci je vesela alebo vazna. to je taka povaha. takze ak ti ide len o to ci je vesela alebo vazna, tak to stoji za zamyslenie ci 17 rocna ti bude seberovna......podstatne je to ci ste na "rovnakej vlne".

hmm

2 jajka tak 16 alebo 17 myslim ze to je uplne jedno nie ?

2 schelby hmm ja osobne som rozmyslal o rodine uz ako 15 rocny vlastne uz odftedy chcem mat 5 deti ja som taky decentny typ len mne ide o to ze ked je holka taka vazna az nudna tak sa mi zdaleka tak nepaci ako nejaka taka vesela

schelby

z mojich sksenosti, chalani, ktori maju tych 22 su rozumovo trochu mladsi, myslim oproti 22 rocnym dievcatam. TAkze nevidim v tom velky probelm. TYm chcem povedat, ze baby sa uz v tomto veku zacinaju zamyslat and rodinou a podobne, kde chlapi si povedia ze maju dost casu do 30ky. Nevidim v tom nejak extra velky problem. Zalezi od dvoch ludi ako si sadnu

leerka

aj moja kamaratka zacala chodit v 17tich s 22 rocnym chalanom...a klape im to, dnes ma ona 24 a on 29.... a su spolu skoro 7 rokov...ona zase nikdy nebola ziadne decko, mala rozumne nazory, dalo sa s nou dobre bavit, pomohla a tak.... a on je tiez super chalan, neda na nu dopustit ...takze som rada, ze niekoho takeho nasla

alz-bee

Aj ja som mala 17, ked som sa dala dokopy s 22rocnym...a teraz mam 20, on 25 a sme stale spolu:))...predpokladam, ze sem mnoho ludi napise, ze 17rocne su este moc mlade a hlupe, ale nemusi to byt vzdy pravda. Clovek si castokrat prezije v zivote take veci, ze je nuteny dospiet ovela skor. I ked jednu vec musim uznat, ze teraz sme s priatelom viac na jednej urovni-povedala by som, ze sme si uz rozumovo blizsi...uznavam, ze v tych 17tich som niektore nazory mala este detske, tak ale clovek postupne rozumovo dospieva:))