HAMBIM SA ZA SVOJU.....

Príspevok v téme: HAMBIM SA ZA SVOJU.....
hroooza

TAKZE zacalo sato v mojej puberte je to pre nna velmi intimna tema o ktr.nikto ale naozaj nikto nevie preto by som bola strasne stastna keby niekto vedel moj problem vyriesit teda aspon poradit.moja vagina sa v case mojho sex.zivota zmenila no proste farba scernela nie cela ale len pysky neviem cim to je mam priatela ktoremu sa to hanbim ukazat ved povia ze som cudna... uvazovala som uz aj na nad operaciou ale to je prilis drahe mam z toho mindraky pretoze mam priatela rada a bojim sa ze ked mu to poviem ze sa so mnou rozide co mam robit?????

Dr. Lenka :D

no takze dobra rada pre tie ktorych priatelia ich este nevideli komplet..jednoducho im na to takto odpovedzte..nie ze rovno mam to tam tmave velke alebo neviem co..jednoducho ze ja sa sama sebe tam dole nepacim..preto nechcem aby si to videl a ked povie neblazni ved to je jedno tak najblizsie milovanie ukazes a sleduj reakcie a ked sa bude tvarit ako chumaj nestoji ti za to a ked aj napriek tomu sa zachova uzasne..nasla si super chlapa..no a este nieco..ja som tiez ten problem mala ze neboli rovnake velke a dokonca jeden som mala tmavsi ..a vzdy tmavsi a tmavel mi proste...ale neskor som zacala mat gynekologicke problemi ako mykoza kvasinky abo ja neviem co to je ani nikdy mi to doktorka poriadne nepovedala..a zacala som pouzivat cipky a masticku canesten..a podla mna ta masticka caneste mi velmi pomohla..pisky sa zmensili su ruzovucke a pacim sa tam sama sebe velmi..ale teraz neviem co je horsie..mat vkuse problemi alebo by dole o nieco nepeknejsia..asi by som si vybrala tu druhu variantu..fakt baby vy este netusite ze ste na tom ovela lepsie ako napr. ja ktora ma problemi .. :( takze pokial tie problemi nemate a iba sa tam hanbite za to..budte pokojne..vzdy mozete byt na tom horsie

Camillo_Casanova

boze caja klud tak ako tu bolo spominane ak ta lubi je mu jedno akej to je farby hlavne ze to funguje tak ako ma keby to mala moja premna zamna aj fialove s bielymi slonikmi je mi to fuk ja ju lubim a to je hlavne

hruška2222

WšAK AJ ja to ma trošku viac take tmavšie do fialowa.....tiež som sa hambila toho ale ked uz prislo na wec bolo to super a je jedno čo ju mas čiernu alebo čerwenuuu ked ta naozaj miluje tak nezaleži preboha aej farby mas klitoris... nehanbite sa byb toho je to normalne....a ked uz vecer je tmaaaa aj pri jemnom swetle=DDDD

matulka2233

aj ja to mam tak.proste tiez nie som najsvetlejsi typ........mam dobru kozu, trochu snedu....nerieste taky problem...proste je to tak......podla mna je to aj napriklad ze sa stale holite....ked chodite na wc tak sa stale utierate..proste vsetko.......predsa len neni to jak koza na ruke alebo na nohe....a dalsia vec.. aj u chalanov som to uz videla.......proste maju tmavsi penis zato nie su cernosi...aj u jedneho blondaka som to videla...normalka

cudnaaa

baby boze,ja mam tiez taky problem a myslela som si tiez ze to len ja som taka cudna a vadna no asi je to sproste ale co keby sme si vymenili foto a pomohli navzajom.na pokeci?

batoolii

to intina:ahoj.mozme si podat ruky.mam ten isty vek,aj ten isty problem a hanbim sa pred chalanom hrozne a aj mi to vadi pri chodzi,ja mam vsak len jeden vacsi a trosku smatvnuty.och boze...nie sme vadne?:D

mazák

V noci je každá krava čierna. Teraz vážne - baby neriešte to! Nemáte iný problém? Veď aj naše penisy nie sú rovnaké, jeden má ohnutý doprava, iný doľava, ďalší hore (od 1 zrelej ženy som počul, že to je jej sen) a neriešime to. Veď ani nos, uši, oči atď. nemáte rovnaké a páčite sa nám. Asi ti preto stmavla (moja teória), že si parádne náruživá, vzrušivá (závidím tvojmu partnerovi). Pri vzrušení sa pisky nelejú krvou, po sexe ochabnú a pri sexuálnom živote po nejakom čase už pokožka pôsobí tmavšie. Väčšie pisky dobre pérujú, aspoň ja to mám radšej. Dôležitejšie je to, aká charizma z teba vyžaruje. Nerieš to, buď sebavedomá a poriadne si lásku uži!