HAMBIM SA ZA SVOJU.....

Príspevok v téme: HAMBIM SA ZA SVOJU.....
hroooza

TAKZE zacalo sato v mojej puberte je to pre nna velmi intimna tema o ktr.nikto ale naozaj nikto nevie preto by som bola strasne stastna keby niekto vedel moj problem vyriesit teda aspon poradit.moja vagina sa v case mojho sex.zivota zmenila no proste farba scernela nie cela ale len pysky neviem cim to je mam priatela ktoremu sa to hanbim ukazat ved povia ze som cudna... uvazovala som uz aj na nad operaciou ale to je prilis drahe mam z toho mindraky pretoze mam priatela rada a bojim sa ze ked mu to poviem ze sa so mnou rozide co mam robit?????

jajaja295

baby ved kazda ju mame inu a niektore ju maju tmavu,druhe bledu a dalsie maju velke pysky,ale chlapi su radi,ze vobec nejaku mame,ved ani oni nie su dokonali...

shayla007

prečo???//ja mam podobny problem...lenze ja mam len jeden pysk vecsi ako ten druhy...a dost sa za to hanbim....:(

macka26

hroooza... kazda zena ma ohanbie , vonkajsie pysky vyvinute inak. ak s tym mas psychicky problem, skus tuto vec riesit zo svojim gynekologom.
to iste intina...
su to normalne veci, aj ked pre nas zeny obvzvlast intimne. ale trapne to rozhodne nie je. primarna funkcia velkych pyskov je chranit pred bakteriami a roznymi infekciami posvovy vchod... a posvu samotnu.. tvoj problem sa da jednoducho vyriesit malou plastikou, ktora je podla mna pre tvoj zdravy sexualny zivot nevyhnutna.. preto naber odvahu, a ries to so svojim gynekologom

azbh

baba,cierne?chodis do solarka?alebo sa opalujes naha??? ja mala pysky blede dllllho!!!a to myslim dlllho do asi 23rokov...a odkedy chodim na nudu a solarka tak sa krasne opalili a..farba z nich uz nejde vyblednut..su tmavsie a tak aj ostanu:-)a frajerovi to nevadi..ma "ju" rad stale rovnako velmi moc

intina

chodim na gynekologiu a gynekologicka mi nic nepovedala nato nfm :(... a hanbim sa jej to povedat co jej mam povedat ze aha no pani doktorka je to normalne toto ha ha... mam iba 15 ta by to bolo divne

hroooza

ja ich mam sice mensie ale stale su viacej cierne zda sa ni ze to asi sexom alebo co.priatel este nevie ale stale sa ma vypytuje ze kedy bude moct vidiet moju ...asi mu to poviem ale velmi sa bojim...

hroooza

intina boze to ta fakt lutujem ale ked ich mas az take znicene a zavadzaju ti chod ku gyn.nerozmyslaj neboj nehambi sa on ti urcite poradi co a ako a ako dalej

bubyna

intina tak ty ich budes mat asi ozaj vacsie... ale chodis ku gynekologovi???? lebo toto sa da riesit s nim... a moze odporucit dokonca operaciu zadarmo... o ktorej ine baby s vacsimi pyskami snivaju a nemozu ju zadara mat... povedz mu ze ta to napr. boli...

intina

mylsim ze toto nieje normalne... mne to vadi napr pri chodzi asi mam vytrcajuce pysky a jak chodim tak sa mi to rozsuchava o nohavicky a narusa sa mi to a proste ako keby konce odumierali jak vam zmodreje prst alebo nechet ked si buchnete...take to je rozdrazdene...myslite ze by to slo dajakou mastou zregenerovat lebo to je vsetko otom ze proste su dajak osuchane alebo jak sa mam yvjadrit..pls pomozte nemusi to byt ako uplne ok ale mam to jak keby natrhnute a take kusocky mi dobre ze sa neodtrhavaju ...je to zleeeee :( sa hanbim