HAMBIM SA ZA SVOJU.....

Príspevok v téme: HAMBIM SA ZA SVOJU.....
hroooza

TAKZE zacalo sato v mojej puberte je to pre nna velmi intimna tema o ktr.nikto ale naozaj nikto nevie preto by som bola strasne stastna keby niekto vedel moj problem vyriesit teda aspon poradit.moja vagina sa v case mojho sex.zivota zmenila no proste farba scernela nie cela ale len pysky neviem cim to je mam priatela ktoremu sa to hanbim ukazat ved povia ze som cudna... uvazovala som uz aj na nad operaciou ale to je prilis drahe mam z toho mindraky pretoze mam priatela rada a bojim sa ze ked mu to poviem ze sa so mnou rozide co mam robit?????

niekto

ked k tomu dojde povec ze sa habis on sa spyta preco a mozes mu to povedat
btw nechapem preco sa za to hambite kazdy je iny

hmm

som na tom uplne rovnako ako ty tiez mam nejake sdeformovane pysky a tiesz su tmave az na to ze mam jeden vedsi ako druhy a neviem ako to ukazat priatelovi aby som sa nemusela pred nim hmabit.....

intina

ja mam pysky tiez cierne a hanbim sa a na konci su take jak keby znicene a poranene abo co ja neviem jak to mam yvsvetlit aby to nevyznelo hnusne ale hanbim sa :( su take jak keby natrhnute a neviem co s tym :(

SatyR 22

Btw nechcem aby to vyznelo nevhodne... Ale su aj ludia co sa im pacia velke pysky... Teda aspon jedneho poznam (-:O Ja som si nikdy na zenach nevsimal fyzicke veci... Vzdy iba tvár (co neznamena ze by to mala byt "modelka" nejaka skor naopak) Ale taka vec by sa mi teda urcite pacila. Fuuuuh a dost... Samozrejme nie primarne ved je to jedno ide tam o ine ako som pisal nizsie... No nestazoval by som sa urcite...

srandaaaaaaa

ja ich mam zas velke,ale su rovnomerne a jednej farby...akoze neviem ci by som radsej nebrala mensie a tmavsie :P..netrap sa,kazdy mame to svoje s cim nie sme spokojni.

bubyna

akoze ja neviem, ale tu nejde o farbu pokozky myslim.. ciernu ju maju hadam fakt teda iba cernosky.. ale ja osobne som dost tmava.. ako v lete tak aj v zime... mam cierne vlasy... a v lete ani nevyzeram ze pochadzam odtialto, ale ciernu ju teda rozhodne nemam... tak to bude asi niekde inde.. ale moc by som sa netrapila... ved kazdy je iní...

SatyR

Tak podla mna je to jasne... Zbitocne prehanas... Skus si predstavit ze by tvoj priatel na sebe mal nieco za co by sa hanbil... Urcite by si mu povedala ze nema za co lebo vztah je o niecom inom... Tam nieje pre co a pred kym sa hanbit len to treba pochopit co je psychicky narocne. Ja sam o tom hovorim a este to 100% nechapem lebo je to naozaj tazke ale aspon si uvedomujem aj ked casto nie emocne tak aspon logicky ze sa proste nemam za co hanbit...

niekto

hroooza zmier sa stym aka si vobec sa nad tym nepozastavuj nevidim dovod preco sa kvoli tomu trapis kazdy je iny ...