Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnute bolave oci

pedro77

ja som taktiež začal užívať prevenciu, lebo teraz tá práca za notebookmi je katastrofa...pre oci najme, potom boli aj hlava a už je to celé v prdke...kolega ma polozene na stole reviophtal tobolky tak mu sem tam čmajznem a pomáha celkom

mirka36

Ja oči dosť namáham v práci za kompom, za volantom, telka všetko možné, hlavne robím v kancli, kde je klíma a tie hnusné svetlá takže moje oči si pri mne užijú... ja preventívne užívam ocutein s ginkgom vitamíny na nejakú výživu očí, nech si ich úplne nezničím.

gabriela6

Ja odporúčam čučoriedky, to ovocie je úžasné, poprípade výživové doplnky s výťažkom z čučoriedky, napr reviophtal.

mjannik

cajík-asi slabšie obličky a silná pečeň(podráždená,napr.antikoncepciou)vyrovnať ich energetický,to ide akupunktúrou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.